Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nevelik a gyerekeket, vagy...

Nevelik a gyerekeket, vagy csak elvan oszt jol van? Hogy védekezel a nagyon szemtelen gyerekekkel szemben, aki nem csak a te gyerekedet, hanem téged magadat is támad?

Figyelt kérdés
Minap részese voltam egy 3 főből álló gyerekcsoport kb 7-10 éves fiúk játékának, ami arról szólt, hogy veszélyesen kiásták a csúszda alatti homokat. Kisgyerek simán kitöri ott a nyakát ha a gödörbe lép. NA most felszólítottam a fiúkat ássák vissza, nem tették sőtt szemtelenül visszaválaszoltak. MAjd úgy döntöttem elviszem onnan a lányomat, több trükkel próblkoztak, hogy hogy bántsanak egy kisgyereket. Felkaptam a lányomat, és mondtam nekik elmegyünk innen mert rosszak a fiúk. Mikor elmentünk engem nyakonvágtak elgy lapát homokkal, többször utánunk dobtak. Beigértem nekik egy maflást, de hát mégsem durváskodhatok nyilvánosság elött mert engem fognak büntetni verés miatt. Elmentünk onnan de mosti percig is azon gondolkozom, hogy lehet az ilyen helyzeteket megoldani, hogy azért a lányomnak nem legyen baja. Tapasztalt már hasonlót valaki?
2009. aug. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak ienek h kiásták alól a homokot és a gyerek szószerint pár méter mély gödörbe érkezett :D anno jó játéknak tűnt de, nem tapasztaltunk iet h nyakon dobnak homokkal meg beszólogatnak, próbáljatok meg másik játszótérre menni
2009. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukájuk, apukájuk?

Ha esetleg ismerős valamelyik gyerek, meg lehet keresni a szülőket.

De a legjobb másik helyre menni.

Elég gáz, hogy a gyerekek ilyet megengednek maguknak. Gratulálok a szülőknek. (bocs, de nem állt meg bennem a véleményem)

2009. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ismered a gyerekeket akkor esetleg az Apuka elbeszélgethetne velük szépen.Nem hiszem,hogy ha a szülőknek szóltok akkor jobb lenne,mert egyrészt nem biztos,hogy érdekli őket,másrészt az sem biztos,hogy az ilyen gyerek hallgat a szülőjére.Ha téged nem tisztelnek,akkor hogy viselkedhet a szüleivel?

Nálunk is volt ilyen gond,a fiamat gúnyolta 2 10 éves gyerek a játszótéren.Azt mondták rá,hogy láttunk tegnap, Anyáddal kukáztál.Az sem zavarta Őket,hogy mellette állok.Aztán meg röhögtek rajttunk.Szóltam Nekik,hogy tolják arrébb a biciklit,de nem mentek el,így Nekünk kellett elmenni.Ismerem a gyerekeket,az anyjuk egyedül neveli őket ,rá sem hallgatnak,két nap múlva a férjem szólt nekik,hogy gondok lesznek.Azóta nem kötekedtek velünk.

2009. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ismeretlen játszótéren voltunk. Szülők meg sehol.
2009. aug. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!