Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen és mi volt az...

Mennyi idősen és mi volt az első csúnya szava a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 27hónapos. Tegnap nagyon elkeseredtem. Valamiért dühös voltam, és odébb dobtam egy párnát. Ő a párna után kiáltott, hogy kurv* f*sz. Először dühösen ránéztem, aztán jobbnak láttam ha nem dorgálással reagálom le és megkérdeztem tőle hogy "körbe fuss?". Azt mondta igen, de tudom hogy valójában mit mondott. Tőlem ilyet nem hall, így nagyon elkeserített a dolog. Havonta egy- két napot találkozik az unokatestvéreivel, akik több mint 4 évvel idősebbek nála, nekik viszont rendszeres szóhasználatuk ezek és még cifrábbak is. Nem korai még hogy ilyen szavakat használ? Hogy reagáljam le hogy ne mélyítsem benne, hanem feledtessem?
2012. dec. 15. 16:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, a fiúk 6 és 7 évesek, a lányom 2. A két nagynak egész nap be nem áll a szája,de komolyan, ráadásul 3 hete itthon vannak, mind a 3 bárányhimlős. Mikor már órák óta karattyolnak (persze olyan fontos dolgokat, hogy Shongoku hogy "kamehamézott"), és hiába mondom, menjenek a szobájukba zsenyegni, vagy csendesebben, vagy hallgassanak már el legalább, amíg a híreket meghallgatom a rádióban, egyszer-egyszer kiszalad a számon, hogy kuss. Nem vagyok rá büszke, de tényleg nagyon ritkán, és tényleg csak órákig tartó beszéd után, mikor már szétmegy a fejem a semmitmondó nyenyegéstől. Erre tegnap reggelinél rájuk szóltam, hogy legalább evés alatt ne beszéljenek már, mert már zsong a fejem, és még csak reggel 7 óra van,mire a lányom rászólt a fiúkra, hogy kuss. Hát, kicsit elszégyelltem magam, de elengedtem a fülem mellett, mert hát semmi erkölcsi alapom nem volt, hogy rászóljak. De a fiúk legalább 2 percre befogták a szájukat a meglepetéstől :)
2012. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!