Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Duc tv müsor hány éves korig...

Duc tv müsor hány éves korig ajánlott? 2.5 éves gyermeket leköti? Tanul belöle? Vagy babának való?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az babáknak való. Úgy kb. 1,5 éves korig. Nem szerettem sose, ha tv-t néznek, de van olyan helyzet amikor bekapcsoljuk. Nálunk Jim-Jam a nyerő, 2,5 és 4 évesek a fiúk, mindkettőt leköti.
2013. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A konkrét rajfilmszerü meserészek nem kötik már le a nagyobbakat de a Tangram-ot még a 4 éves lányom is szereti . a képernyőn mutogatja hogy hová illik.

szv. részleteiben megosztható hogy mely korosztálynak való.

esti 8 órás müsoridőben meg ilyen bódító bágyasztó részek vannak már benne de akkor már nem tévézünk .


A kisfiam nézni szokta néha ha látom hogy unatkozik bekapcsolom neki de sajnos elég sokszor van ismétlés benne :( Ő szereti de a főzős müsorokat is érdeklődve figyeli és a természetfilmekben David Attenborough magyar hangját is .

2013. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmék még a 3 éves gyerekkel is duc tv-t néztek.

Tanulni mondjuk nem nagyon lehet belőle szerintem, mert ezek nem konkrét mesék, nincs nagy története vagy ilyesmi, inkább csak ari figurák mozognak ide-oda a képernyőn.

1 éves lányomnak nagyon tetszik, még hangosan kacagni is szokott meg táncizik a zenére, ha néha bekapcsolom neki.

2013. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 év 3 hósom nem egy nagy tévénéző gyerek, de amióta felfedezte ezt a csatornát (ő kapcsolgatta a tévét), azóta ezt szokta néha nézni és szereti is.

Néha a 4 évesem is kéri, hogy ez menjen. Nekem meg mindegy, úgyis csak háttérzaj igazából, nem nagy tévés egyik sem.

A 4 évesem szokott reggel és este kakaózás/tejivás közben mesét nézni, inkább minimax vagy m2.

2013. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elmeselem a történetem: 2 éves volt a fiam,minden mese lekötötte,akarmilyen is az fogékonyak a sok informaciora.

kerestem a tv ben olyan csatornat ami nem magyar,nemet angol,es most meg mar azokon is nevet,tipp: hallja a gyermeked,következtet a mesékböl,tanul barmilyen nyelvet,idö kerdese..büszke leszel rá!megéri hidd el.nézze hallja.jövöben nem lesz semmi gondja

2013. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!