Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvető pillantásokkal találko...

Megvető pillantásokkal találkozom amikor a többi anyuka rámkérdez, hogy hol dolgozom és én elmondom, hogy van még egy ovis és egy újszülött babám, miért néznek úgy rám?

Figyelt kérdés
A gyereküket szintén bölcsődébe járató anyukák részéről tapasztaltam mindezt .
2013. febr. 28. 09:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Hat kérdező, elég nagy baj ez. Azért mert valaki el potyogtat pár gyereket előnyt élvez??? Akinek egy van, vagy kettő, az meg szakadjon meg? Neked ingyenes az ovi, bolcsi, mert három gyereked van es meg dolgozni se kell. Tudod mit? En szégyellem magam miattad, hogy vannak ilyen emberek a világon.
2013. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert 3 gyereked van, nem kell dolgoznod, otthon lehetsz egyel kényelmesen, így ki lehet bírni! De akkor nem kellett volna 3!!! ne is csodálkozz rajt, hogy furcsán néznek rád, el veszed olyan szülőktől a bölcsődei lehetőséget akik dolgoznának csak azért mert neked így kényelmesebb! Hát lesülne a pofámról a bőr!!!
2013. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Szia.Az a baj,hogy tényleg igazuk van a többieknek .Nekem ott van az iskolás fiam,és 2-évesen a másik fiamat beírattam a bölcsibe és csak tényleg úgy vették be,hogy minden hónapban vinnem kellett a munkáltatóit.
2013. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne foglalkozz velük rettentően sok rosszindulatú ki ha én nem ember van.Nem is értem a problémát az egyik ovis korú,felvették,és szüksége is van a gyerektársaságra,a másik bölcsis korú,őt is felvették neki is szüksége van a társaságra akkor mi a problémájuk?A bölcsőde dönti el kit vesz fel biztosan volt hely,szóval szerintem ebben a kérdéseben abszolút nem vagy sáros,nem is értem az ide írogatókat sem.
2013. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Igazuk van,és én is csúnyán néznék rád!

Ha van egy ovis gyereked gondolom ő már jár is,így csak a pici van otthon akkor minek még a bölcsi is?


Nekem csak 1gyerekem van aki 3éves,de nem vették fel bölcsibe mivel anyósom nálunk lakott. Hiába jártam dolgozni,és isteni szerencse hogy volt ki vigyázzon a gyerekre mert gyesből éhen haltunk volna!:( Sajnos itt nagyon sok a helyhiány,és 1-2évvel előtte már be kell íratni,sőt van aki akkor beíratja a gyereket hogy még meg sem született! Én "csak" másfél évesen írattam(volna)be mert akkor költöztünk ,és majdnem kiröhögtek!!!


Szóval nagy szemétségnek tartom hogy olyan járatja bölcsibe a gyerekét aki otthon van!!!

2013. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%
hű látom a dedóban vagyunk..
2013. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%
tényleg nehéz felfogni,hogy ha a bölcsiben kevés a hely akkor azt veszik fel akinek mindkét szülője dolgozik,vagy egyedülálló szülő és dolgozik,után ahol csak egyik szülő,aztán a maradék helyre bárki,a kérdező gyerekét felvették és biztosan nem azért mert 3 gyereke van hanem mert volt hely,szóval nem Őt kell szapulni
2013. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

Második vagyok. Nem olvastam el pontosan, azt hittem, azért nézik le a gyerekeidet, mert NEM járatod őket bölcsibe. Így azért már tényleg érthető, szerintem kimondottan etikátlan, ha azért nem veszik fel a dolgozni kényszerülő anyukák gyerekeit, mert valaki szívesen elbabázgat egyedül.

Nálunk ilyen nincs, az mehet, akinél mindkét szülő dolgozik. Sőt, gyakran még az sem, nincs hely.

2013. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor engem is lehet utálni, lepontozni

2,5 éves a nagy a kicsi 6 hónapos.

a nagy ha mindne igaz, jövőhéten kezdi a bölcsit, és nem azért mert nem bírok a kettővel, kell neki a gyerektársaság, akármennyire is erőltetem, hogy jobb itthon, nagyon jól érzi ott magát.


És nem olyan szülők gyerekeitől veszi el a helyet,akik dolgoznak, kevés gyermek van a bölcsiben így nemrég hívtak,hogy vihetem a lányom. Még kérdéses hogy csak délelőttre,vagy ottalvósra.


Nem látok ebben semmi rosszat, bizony vannak olyan két éves gyerekek akiket nem elégít ki az hogy anyával otthon van. Ha a bölcsi bevette, akkor ezen nincs mit rágódni. Ne érezd magad rosszul kedves kérdező.Ha lett volna olyan gyermek, akinek a szülei dolgozni akarnak, valószínű most nem a tied lenne bölcsis

2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Igen gáz az a szülő, aki beadja a bölcsibe amikor otthon van a kisebbel és csak az a dolga hogy ellássa, csak azért mert szült 3 gyereket... Olyan jó hogy a nagycsaládosoknak minden jár, az egyedülálló anyukának meg még a közelebbi oviba sem vették be a gyerekét... 3 év olyan gyorsan eltelik, egyszer kicsik a gyerekek, miért kell lepasszolni? Én megértem a megvető pillantásokat.
2013. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!