Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti ilyen helyzetben...

Anyukák, ti ilyen helyzetben hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Barátnőm és a kislánya elég sűrűn jönnek hozzánk, egyidősek a gyermekeink.


Szóltak,hogy jönnek délután 4-re, vártuk őket, de fél5kor még sehol, így fogtam felöltöztettem a gyerekeket, van egy pár hónapos babám is, a nagyok 2.5 évesek.

Kimentünk az udvarra, alig voltunk kinn 5 percet, megérkeztek. Mondtam,hogy maradjunk pár kinn egy picit, mert ebben a pillanatban jöttünk ki, és agyerekek nem voltak kinn délután,mert aludtak. Láttam nem nagyon tetszett neki, de nem mondott különösebben semmit.

A lányomnak pisilni kellett, így gyorsan bevittem, erre a kisbarátnő kitalálta,hogy neki is kell, anyuka levetkőztette, erre a gyerek bement aszobába,hogy neki nem is kell nagy mosoly a száján, anyuka közölte,hogy ő már pedig innen nem fogja tudni kihozni a lányát, baj lenne ha bejönnénk:(


Hát hirtelen nem is tudtam mit mondani, fogtam a gyerekeket és levetkőztettem.


Én vagyok csak naiv, és én figyelek arra,hogy mint mond a másik ha vendégségben vagyok.?


2013. márc. 20. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Lehet, hogy egyszerűen csak rossz napja volt vagy fáradt, kimerült volt valamiért. Idegen helyen gondolom az ő gyerekével is kevesebb gond van, a kislányod játékaival eljátszik egyedül is. Nem akart velük a kertben lenni és kész.
2013. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk persze ezt megmondhatta volna egyenesen is. :)

(Megint 7-es)

2013. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Abszolút a 7-nek adok igazat.

Sajnos, én sem szeretem, amikor egy anya csak magára, meg a saját gyerekére gondol. Legalább csörgött volna oda a bunkója, hogy bocs, később érkezünk.

2013. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ha 4re vártad őket,miért nem mentetek ki hamarabb? Vagy ha megérkeztek akkor miért nem mentetek rögtön be,vendégeket vártatok,lehet késtek de megérkeztek,nem hal bele egyik gyerek se ha nincs kint a levegőn,persze szólhatott volna,hogy késik te meg szólhattál volna,hogy kimentek.Ez van a barátnőd neki mond el ha problémád van vele.A gyerek meg gyerek nem akart kint lenni,mit magyarázzon az anyukája,hogy már pedig kint leszel és kész?
2013. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A történetben nekem is az a legzavaróbb hogy meg sem próbálta elmagyarázni hogy miért nem bent játszanak.Amúgy meg kell a levegő, pláne ha nem voltak kint egész nap, az anyuka mint írtad is lusta volt, inkább ücsörgött bent mint kint a hidegben.Azt én sem bírom mikor a gyerek első szavára ugrik a szülő.

Amúgy nem annyira gáz a történet, pláne ha jóban vagytok.Nyilván a vendég gyerek jobban értékeli a benti játékokat, érthető.

2013. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!