Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek műtötték kisfiát...

Akinek műtötték kisfiát fitymaszűkülettel, elmondaná a véleményét? Tapaszalatát orvosról, a kórházról?

Figyelt kérdés

#Vasmegyében #a szombathelyi #gyereksebészetről
2013. ápr. 25. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

> Az urológus annyit mondott, hogy 3 éves korukig tud magától megoldódni a fitymaszűkület, így az előző válaszoló rosszul tudja, 10 éves korig nem ajánlott várni, mert ha 3 éves korig nem oldódott meg magától, utána már csakis orvosi beavatkozással fog megszűnni a probléma.


Szia!


Értem én, hogy szakember, de... akkor hogy van mégis az, hogy szűk fitymával rendelkező tinédzserek – de felnőttek is – csomószor meg tudják oldani rendszeres tréninggel a fitymaszűkületet? Az azért nagyon messze van a 3 éves kortól...


(Igen, nem mindenki, vannak nagyon durván hegesedett, gyakorlatilag javíthatatlan fitymaszűkületek is, de a „természetes” fsz. jellemzően nem olyan)

2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező: én őszintén remélem, hogy valamilyen alternatívát találtok, vagy ha nem, akkor a lehető legkevesebbet veszik el a fiatoktól.
2013. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!