Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Légzésfigyelő nélküli élet...

Anyács kérdése:

Légzésfigyelő nélküli élet kezdete, ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos. Elromlott (végre) a légzésfigyelő, így e nélkül fog aludni a továbbiakba. Ki, hogyan "élte túl" az első napokat eme "jóbarát" nélkül??? Aggódom, és nem is, van okom parázni? Sosem jelzett be nála, mégis azon kattogok, hogy mi van ha mégis lesz valami!!!??

2013. máj. 7. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
18 hónaposan nem lesz már baj, ne aggódj.
2013. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
másfél évesnél már akkor is visszatehetnéd a dobozába, ha nem romlott volna el :) no para
2013. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk mindig csipogott kiderült hogy csak lehemperedett róla így 2 hétig használtuk utána kivettem. 9 hónapos csodás kisfiú Anyukája!Nyugi!!
2013. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk sosem volt, mégsem aggódok.
2013. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan tedd el, a szekrény aljába is akár! :) Nem lesz semmi baja. Nálunk 2-3 szívinfarktus közeli élményt okozott akkor, amikor merült az elem, és becsippant. Sokkal stresszesebb volt ez az időszak, mint nélküle! Ne aggódj, nem lesz semmi baj! :)
2013. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

egyik gyerekemnél sem volt,mégis élnek és virulnak.

és 20 évvel ezelőtt sem volt..

(tudom mindenki aggódik a bölcsőhalál miatt stb..)

2013. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

3 gyermekem volt, soha nem volt légzésfigyelőnk, vagyis a babának elegendő voltam én meg az apja, mint légzésfigyelő:)


Nem aggódtam ezen.


4, 10 és 13 évesek.

2013. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
utolsó vagyok, kimaradt: 3 gyermekem megvolt babaként légzésfigyelő nélkül, így akartam fogalmazni, bocsánat.
2013. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Lányom alól 21 hónaposan vettük ki, mert állandóan ugrált a kiságyban és féltünk, hogy tönkre megy. Pár napig hiányzott, hogy nem villog a zöld fény, de mivel ő elég sűrűn kelt éjjel nem aggódtam nagyon. Most 2,5 éves, azóta van egy Tesója és ha éjjel megyek a Kicsihez, mindig megnézem, hogy jól van-e a Nagy. Nálunk sajnos volt bölcsőhalál a baráti körben 1 hónappal azután, hogy megszületett a Lányom és ez nagyon mély nyomokat hagyott bennem.
2013. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

18 hónaposan már nyugodtan elteheted.


(Könnyű utólag azt mondani, hogy milyen felesleges és a gyerekeitek jól elvoltak nélküle. Az én egyik ismerősöm biztos azt írná, hogy bárcsak vett volna.)

2013. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!