Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Légzésfigyelő nélküli élet...

Anyács kérdése:

Légzésfigyelő nélküli élet kezdete, ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos. Elromlott (végre) a légzésfigyelő, így e nélkül fog aludni a továbbiakba. Ki, hogyan "élte túl" az első napokat eme "jóbarát" nélkül??? Aggódom, és nem is, van okom parázni? Sosem jelzett be nála, mégis azon kattogok, hogy mi van ha mégis lesz valami!!!??

2013. máj. 7. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9.

bocs az offért, de az ismerőseidnek volt légzésfigyelőjük? hogy történt?

2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
9. vagyok. Volt légzésfigyelőjük, de nem a kiságyban történt, hanem kint, szabad levegőn ősszel a babakocsiban. Azóta született újra babájuk és minden létező helyen légzésfigyelő van/volt alatta.
2013. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, hogy lesz, mi még használjuk, most múlt 2.
2013. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát én is 2 éves koráig terveztem haszálni. Már fél éve sz*rakodott, sokszor tévesen jelzett, mert a zsinórja nem érintkezett megfelelően. Gondoltam, még kibír egy kicsit...hát sajna nem. De jobb lesz nélküle! :)


Köszönöm a Válaszadóknak a megnyugtató válaszokat, mindenkinek ment a zöld mancs :)

2013. máj. 7. 15:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is másfél évesen tettem el, nem lesz baj ne aggódj.

A barátnőm 2. kisfia decemberben 5hetesen aludt el végleg, éjszaka. :(

Már el is költöztek, a nagyobbik kisfiú most 2éves. Nem volt légzésfigyelőjük.

2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

óh, istenem. a családban, ismeretségi körben se fordult elő soha, mégis vhogy nagyon félek a bölcsőhaláltól, úgyhogy nekünk biztosan lesz légzésfigyelőnk.


de másfél évesen már még szerintem sincs ok az aggodalomra...

2013. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi kb 14 hónaposan vettük ki mindegyik gyereknél. Nagyon nehéz volt az első 2-3 nap, de aztán már el is felejtettük! :)
2013. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A mienk a kisfiam 10 hónapos korában krepált be, de én csak 1 éves koráig terveztem használni.

Sokáig tanakodtam, hogy vegyünk-e újat, de végül is nem vettünk. Néhány napig sűrűn jártam be a gyerekszobába lesni, hogy vesz-e levegőt, de utána már nem paráztam.


Off: annyira nem értem azokat, akik képesek leírni, hogy felesleges a légzésfigyelő, mert az ő gyerekük is felnőtt nélküle, meg hogy 20 évvel ezelőtt sem volt. Szerintetek akinek a gyereke meghalt bölcsőhalálban, az is ezt mondaná? Örüljetek neki, hogy titeket elkerült ez a szerencsétlenség! Mert ha nem így lett volna, akkor gondolom most vernétek a fejeteket a falba, hogy miért nem használtátok a légzésfigyelőt.

2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!