Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi szabályozza, hogy 3 éves...

Mi szabályozza, hogy 3 éves korban kötelező a vérvétel?

Figyelt kérdés
Hála az égnek nincs semmi panaszunk, nem is beteges a kislányom, de a gyerekorvos szerint elő van írva, hogy ebben a korban a státuszvizsgálat része a kötelező vérvétel. Én nem találtam sehol ilyet leírva, segítenétek?
2013. máj. 27. 01:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon le leszek pontozva, de értsétek meg kedves Édesanyák, hogy egy nővér naponta (mondok valamit) 50 gyerektől kell vért vennie. Nincs ideje macival játszogatni, hogy megnyugodjon a gyerek, hanem csinálnia kell a dolgát. A munkavégzés pedig hibázással jár.

A másik: tiniként nekem is durrantották már szét vénámat. Nem örültem neki, csúnya is volt, stb. De ettől még elmentem következő alkalommal is vérvételre (sportorvoshoz 18 év alatt félévente kellett járni) Nem kell burokban nevelni a gyereket, nem azzal teszel neki jót...

2013. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nem kötelező tényleg, csak a doki cselezni akart egy kicsit. De hidd el a gyermeked érdekében próbált "beugratni" téged, nem haszontalan, ha néznek egy vérképet. A gyermeked sem fog belehalni a vérvételbe. Ne azt sulykold belé, hogy jaj piciszívem, mindjárt vége lesz, csak egy picit tats ki, hanem ugye, látod annyira nem is borzalmas, nagyon bátor vagy és büszke vagyok rád kisfiam/kislányom.
2013. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!