Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket lerohantak a rokonok...

Titeket lerohantak a rokonok mikor haza mentetek a babával?

Figyelt kérdés
Mikor haza mentem a lányommal a kórházból,rengetegen jöttek a párom családjából.Nagyon rosszul fogadtam mert inkább a kicsire koncentráltam volna.Plusz még a mellem is be volt gyulladva ami nagyon fájt.Engem még a síró görcs is elkapott annyira felidegesítettek.Nem hagytak nyugodtan szoptatni sem.Nálatok hogy zajlott?
2013. máj. 30. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy mi kijelentettük,hogy 6 hétig senki sem jöhet meglátogatni.Kell az az idő nekem,nekünk,hogy összeszokjunk a babával,én is jobban legyek és megszokjuk a megváltozott élethelyzetet.Megértették,nem is jött a rokonság 6 hétig.

Persze a nagyszülők ez alól kivételek voltak.Ez a többi rokonra,barátra vonatkozott.

2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én előre szóltam hogy két hetet szeretnénk itthon nyugiban amíg összeszokunk! Addig csak 3-asban voltunk a férjem a baba és én...
2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig nem fogadtam senkit,a férjem finoman mindenki tudtára adta,hogy a baba hagy szokja a környezetet és én is szeretnék egyenlôre a babára koncentrálni.Szerencsére elfogadták az indokokat,így nem zargattak.Megnyugtatásképpen tett fel képeket a facebookra a férjem,hogy nézzék meg ha szeretnék.
2013. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Le, sajnos. :( Meg is fogadtam, ha legközelebb szülök, 6 hétig nem akarok senkit sem látni. Anyósom erőltette, hogy majd két hétig ide jár főzni, meg majd én pihenjek. Első nap már 5-en álltak a kiságy fölött, ha szoptatni akartam nézni akarták, ha üvöltött a kicsi a hasfájástól, csak rötyögtek rajta, engem meg a sírás kerülgetett.


Nővérem nem sokára szüli az első babáját, én meg fogom kérdezni, hogy szeretné-e ha ott lennék a segítségére vagy sem?! (Szüleink nem élnek már, én vagyok hozzá a legközelebb anyuka)

2013. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nekem is lesz második baba,akkor biztos hogy én is szólni fogok hogy egy ideig ne jöjjenek.Akkor meg az lesz hogy mert én milyen szemét vagyok,meg nem fogadom el őket. -.-"
2013. máj. 30. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, bár én jól viseltem. Igaz, nem a férjem családjáról van szó, hanem a sajátomról.


Ha meg "sokak voltak", akkor megkértem őket hogy menjenek haza. Sosem volt belőle sértődés - bár őszintén szólva ha lett volna, az sem érdekel.


Miért nem küldted haza őket? Vagy a férjed?

2013. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj igen :( Már az utcán lerohantak, aztán meg kopogtatás nélkül jártak ki-be a lakásba. Megmondtuk nekik, h a szabályok nem változtak, kopogni kell továbbra is. Rohadt idegesítőek voltak.
2013. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, nincs szátok?

A szűk értelemben vett családod a férjed és a gyerek, ők a legfontosabbak.

Ha a nagyi, testvér megsértődik, mert nem ért a szóból, az ő bajuk.

Nekem még a kórházba özönlöttek a határozott kérésem ellenére, ráadásul mindenki az 1. nap, rémes volt.

Otthon már senkit nem engedtem csak amikor én is úgy gondoltam, hogy nem bánom.

Nem őriztem búra alatt a gyereket hetekig, már 2 hetes korától jöttek látogatók, de mi szabtuk meg, hogy ki jöjjön és mikor.

2013. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáltak,anyós ide is akart költözni pár hétre,de nem hagytam.

Első 3 hétben anyósék és anyukámék jöttek csak,ők is csak hetente egyszer pár órára.Utána is még pár hétig csak rövid időre fogadtam vendéget,nem érdekelt,ha megsértődtek.

2013. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor nem örültem annyira, de nem bántam, hogy jöttek. Most a másodiknál meg visszasírom ezt az időszakot. Senki nem nézett még felénk, pedig szóltam, hogy lehet jönni. 5 hetes a fiam.
2013. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!