Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túlreagáltam!?!? Bővebben lent.

Túlreagáltam!?!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Átjár hozzánk pár hete a szomszéd 5 éves kislánya. Kisfiam is 5 éves. Nem tetszett ez a barátság, a kislány hazudós, a szülei válófélben, rendezetlen a hátterük. Egyik nap azt hallja a férjem, hogy azt mondja a fiamnak ez a kislány, hogy feküdj rám és csókolj meg ... megdöbbentem, de nem foglalkoztam a dologgal. Ma megyek be a fiam szobájába, mit látok, a kislány nyalogatja a fiam kukiját. Azt hittem megőrülök! Fogtam, hazaráncigáltam a kislányt, azt mondtam neki, hogy hozzánk többé nem jöhet és hogy nem szégyelli magát. Az apjának ugyanezt elmondtam, elég durván reagált ... Nagyon kiakadtam! De nagyon bánt, hogy a kislány csuklója kék-zöld lett, ahogy hazafelé rángattam ... Tudom, hogy nem a fiam találta ki, mi boldog, kiegyensúlyozott család vagyunk, TV-nk nincs, interneten csak korban hozzá illő mesét nézhet a fiam, úgy, hogy mellette vagyok. Teljesen kivagyok, nem tudom elfelejteni amit láttam, de közben mardos az önvád, hogy nem tudtam higgadt maradni és látom a fiamon is, hogy erős lehetett a reakcióm. Megbeszéltük vele, hogy ilyet nem lehet csinálni, azt mondta, hogy ő aludt és a gatyája azért volt letolva, mert pisilni akart ...
2013. jún. 9. 21:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
25ös: azt, hogy ezt felnőtteknek szabad azt a kérdezőnek írták a nyalogatásra, az, hogy a lányod játszik magával teljesen rendjén való és nem szabad beleavatkozni csak annyira, hogy ezt nyilvánosan nem szabad, nyilván hazudik ha elötte kikapott érte és meg lett neki tiltva. Egyáltalán nem szabadna ilyeneket kérdezned tőle. Csak ha épp azt látod, hogy a nappalin közepén csinálja akkor mond meg neki, hogy mennyen be a szobája, mert ez magánügy.
2013. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok,igen tényleg nem te tiltottál,viszont a többi véleményemet állom.iszonyat nehéz lehet ezt látni és nem lehet könnyű feldolgozni.azzal,hogy a kislány nem játszhat többet a fiaddal,egy problémát megoldottál.próbálj átlépni rajta te is hogy a gyerek se érezze rajtad a feszkót,mert akkor továbbra is hazudni fog ilyen témában.
2013. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
igen, ki kell törölnöm a látottakat, mert ha bevillan sírnom kell..nem tehetek róla :( senkinek nem jó, hogy így rágom magam .. :(
2013. jún. 10. 12:21
 34/39 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem reagáltad túl,nem fog belehalni a kislány,viszont a szüleit is leteremtettem volna és nem kértem volna bocsánatot az tuti.Ha a szülei nem nevelik,legalább a te reakciód után talán nem fog ilyet csinálni.
2013. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyen esetben nem is tudom mit reagálnék. Nem számít, hogy egy idősek, meg ez csak ismerkedés. Ez valahol a felnőttek privilégiuma. Ők gyerekek. Ha egy csemetét próbálnak normálisan nevelni, akkor ilyennek nem lenne szabad előfordulnia.

4éves a fiam, ha csak csúnyán nézek rá abbahagyja a zsebhokit, és mondja, hogy ezt csak az ágyában a puha takaró alatt szabad, és nem csinálja, ha jól esik neki elvonul az ágyába(nem is piszkálom érte), de ha akár az ő akár barátnője:) ötlete lenne egy ilyen húzás, hát nem is tudom, nagyon de nagyon kiakadnék. Lehet nem is jól reagálnám le az egészet.

Kvázi ennek a lehetőségnek az eszükbe se lenne szabad fordulni, és jajjjistenem. És basszus ha a mostani 5évesek itt tartanak, akkor mi lesz itt később(nem mindegyik ilyen, de elég egy a baráti kör baráti körének a csoportjában, és a hülyeség az futótűzként terjed, pláne ha ezt élvezik is, és sajna ritka az a pasi aki ilyet ne élvezne, és lassan a csajokban sem marad semmi szégyenérzet, és csinálják, a kicsik meg tanulnak, sajna mindent, és túl hamar:()

2013. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
71%

Én írtam, hogy nem hiszem, hogy más higgadtabban tudott volna reagálni. És ha az én gyerekem kerül ilyen helyzetbe, én keményebb lettem volna.

Az egy dolog, mit kellett volna tenni (ezzel egyetértek), csak ha azt látod, hogy két 5 éves szinte szexel (nem ártalmatlan masztizik egyedül a szobájában), azért az már igen durva szerintem.


Teljesen megvédem a kérdezőt és abban is igazat kell adnom neki, hogy a masztis lányzó anyukája külön is írhatta volna a kérdést.

Nem önzőség, hanem mert ez igazából nem egy fórum... Csak mondom...

2013. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 TKI Ibolya ***** válasza:
47%
Én megértem a kérdezőt! Én is jártam már hasonló cipőben csak még durvább volt a mi esetünk!!!!!!!!!!Én is teljesen kiakadtam és ,üvöltöttem a másik gyerekkel és kitessékeltem a lakásból ,rögtön hívtam anyukát vigye haza a gyerekét és többet ide nem jöhet!
2013. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Ibolya leírnád mi történt? És aztán, hogy alakult?
2013. jún. 10. 14:06
 39/39 TKI Ibolya ***** válasza:
5 éves volt a fiam amikor egy kedves ismerős kisfiát meghívtuk hozzánk aludni estére.Már kora délután jött a kis srác.Bent játszottak a fiammal a szobában amikor túl nagy csendre lettem figyelmes.Bementem és a vendég kisfiú a fiam szájába próbálta gyömöszölni a kukiját míg a fiam próbált ellen állni és szabadulni.Kirángattam a gyereket lekiabáltam a fejét és azonnal felhívtam anyukát vigye innen a gyerekét.Persze anyuka sírva jött és bocsánatot kért de soha többet nem jöhetett hozzánk a kis fiú!
2013. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!