Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Undorodom a gyerekemtől?

Undorodom a gyerekemtől?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gyerekemet egyszerűen már nem tudom szeretni, sőt egyenesen undorodom tőle. A többit nagyon szeretem. Ő 5 éves. Kb 2 éves koráig szerettem, de utána minden megváltozott és egyszerűen nem tudom hogy miért. Miért érzek így?
2013. jún. 11. 20:04
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
66%

Na, de mi a baj? Vékony hangú, mély, nem tetszik a hangja? Husis, azért nem tetszik? Hiszikorszak van? Azt nem hiszem el, hogy nem tudod az okát!

Tényleg húzz orvoshoz, mielőtt nagyobb baj nem lesz!

2013. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
44%

Na már itt is megjelentek a "mintaanyukák"...


Ez egy anonim oldal, ahol az ember elvileg kiöntheti a lelkét és olyan dolgot is megkérdezhet, amit szégyellene nyilvánosan felvállalni.

Miért kell belerúgni a kérdezőbe?

Azért tette fel a kérdést, mert tudja, hogy ez így nem jó.

erre ti segítség helyett csak ócsároljátok??

Szégyelljétek magatokat!!!

2013. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
58%
tisztelet a kivételnek ugye?.....
2013. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Igen rossz és hisztis, de ez nem lehet az ok mert a többi gyerekem is az, őket mégis szeretem. Semmi gond nincs vele, nem kövér nem vékony stb..

Igen teljesen máshogy bánok vele mint a többivel. Neki kevesebb mindent engedek meg mint a többinek. És igen, szokott kapni a fenekére, bár a többi is, de ő többször.

2013. jún. 11. 20:41
 15/49 anonim ***** válasza:
81%

azért ne náspángold el már többször őt csak azért mert úgy érzed nem szereted őt,,azért ez durva..

szerintem beszélj erről egy erre szakosodott emberrel,vagy a védőnőddel vagy én nem tudom,de ez így nem mehet..

szegény gyerek issza meg a levét..

2013. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Anno mindenki azt mondta, hogy vetessem el, de nem volt szívem gyilkolni...hát megbántam.

Puszit sem aduk neki, nem simogatom meg stb...


Ha 3 év alatt nem változott ez az érzés akkor már nem is fog?

2013. jún. 11. 20:44
 17/49 anonim ***** válasza:
78%
ez a kérdés engem baromira felkavart!!!
2013. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
De az orvos sem tudja megváltoztatni bennem ezt az érzést. Én próbálom szeretni de egyszerűen nem megy.
2013. jún. 11. 20:46
 19/49 A kérdező kommentje:
Ne haragudj.
2013. jún. 11. 20:47
 20/49 anonim ***** válasza:
70%

akkor mit vársz??? Ha se orvos senki nem tud segíteni majd itt meg megdicsérnek??? ez tényleg irtózatos egy kérdés!!!

És a gyerek gondolom érzi is ezt. Mi váltotta ki belőled ezt? Mikor és miért kezdted azt érezni h nem szereted? mikor jött a következő gyereked? Vagy nem is ugyanaz az apjuk a gyerekeknek és azért nem szereted?

2013. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!