Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Undorodom a gyerekemtől?

Undorodom a gyerekemtől?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gyerekemet egyszerűen már nem tudom szeretni, sőt egyenesen undorodom tőle. A többit nagyon szeretem. Ő 5 éves. Kb 2 éves koráig szerettem, de utána minden megváltozott és egyszerűen nem tudom hogy miért. Miért érzek így?
2013. jún. 11. 20:04
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg elég felkavaró! Próbáld megbeszélni a Pároddal, hátha tud segíteni. Gondolj arra, hogy milyen szép, kedves, aranyos tud lenni Ő is. Lehet hogy segítene az is ha elmennél CSAK Vele valahova. Nem gondolok nagy dologra. Ketten a játszótérre, sétálni....stb. Hogy megérezd, meglásd Benne is a csodát!

De orvosi segítséget is bátran menj és kérj!

2013. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

De ugyanaz az apjuk. 5,3 és 3 hónaposak.

Nem tudom mi váltotta ki belőlem ezt. Kb 2 éves kora körül kezdtem ezt érezni.

2013. jún. 11. 20:54
 23/49 A kérdező kommentje:
A férjem tud róla, de ő sem tud segíteni. Már nem is beszélek erről vele mert szégyenlem de nagyon.
2013. jún. 11. 20:55
 24/49 anonim ***** válasza:
76%
Uristen.... Ne haragudj de ez durva. Egy 5 eves gyerek es te undorodsz tole, nem adsz neki puszit, racsapsz a seggere azert amiert a masiknak nem... Mit erez a a szegeny gyerek? Gondolom o is erzekeli ezeket a dolgokat.. Egy ekkora gyereknek szuksege van az anyukara, meg hogy szeresse ot. Hogy fog felnoni szegeny? Sztem minel hamarabb menj el dokihoz, mielott meg baj tortenik. Az hogy undorodsz tole, mindenkeppen problema. De felnott letedre tanulj mar meg uralkodni az erzeseiden, ne lassa az a gyerek hogy utalod. Probalj meg ugyanugy allni hozza mint a masikhoz. Ne tedd tonkre az eletet, ha tetszik ha nem A SAJAT GYEREKED. Az apuka mit szol ehez? Tenyleg ne haragudj nem akarlak kritizalni, mert gondolom vmi pszihes oka van, de a ferjed helyebe elrangatnalak orvoshoz, ha meg nem adnak egy akkora taslit, hogy eszhez terj. Bocs az ekezetekert
2013. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%

nem lehet hogy ez a gyerek saját magadra emlékeztet?

és inkább magadat utálod, de mivel benne is látod magadat ezért őt is?

2013. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Nem érti hogy lehetek ilyen és hogy lehetnek ilyen érzéseim. Igazából én arra vagyok jó, hogy itthon üljek 4 fal közt, vigyázzak a gyerekeire, ő meg vagy dolgozik, vagy a kertben van, vagy a haverokkal... szóval hogy őszinte legyek nem is lenne időm orvoshoz menni. Ha megyek valahová akkor vinnem kell a gyerekekt és sajnos se a nagyszülők sesenki nem tud rájuk vigyázni.
2013. jún. 11. 21:05
 27/49 A kérdező kommentje:
25-ös, hát nem tudom. Kinézetre mintha a hasnmásom lenne, csak a szemünk színe különbözik. Lehetséges. És akkor mi a teendő? Vagy valaki segítsen mert zerintem vagy öngyi leszek vagy bekattanok, már sokáig én ezt nem bírom.
2013. jún. 11. 21:06
 28/49 anonim ***** válasza:
45%
ÉRdemes ide írni mindenkit a sárga földik lepontoznak, pedig durvákat nem is ír senki!
2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
6 éve nem voltam már sehol- Barátaim abszolut nincsenek. Olyan vagyok már mint az öregasszonyok. Mielőtt megismertem szép alakom volt, modell voltam. Mndig figyeltem, hogy áplt legyek, a hajam, a körmöm. Most meg már elhíztam, a körmeim tövig lerágom, a hajam szanaszét áll, a szemöldököm olyan, mint valami benszülötté... egyszerűen nincs kedvem törődni magammal.
2013. jún. 11. 21:10
 30/49 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok.
2013. jún. 11. 21:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!