Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Undorodom a gyerekemtől?

Undorodom a gyerekemtől?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gyerekemet egyszerűen már nem tudom szeretni, sőt egyenesen undorodom tőle. A többit nagyon szeretem. Ő 5 éves. Kb 2 éves koráig szerettem, de utána minden megváltozott és egyszerűen nem tudom hogy miért. Miért érzek így?
2013. jún. 11. 20:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
75%
Tervezett baba volt? Nem lehet,hogy őt okolod amiért megváltozott az életed? Tölts vele több időt. Lehet ha foglalkozol vele és megérzed a szeretetét az átkapcsolhat benned valamit. Vagy ha nem változik add örökbe inkább,hogy szerető családba kerülhessen Különben az egész élete el lesz cseszve.
2013. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett. 16 évs voltam.
2013. jún. 11. 21:14
 33/49 anonim ***** válasza:
71%

Ha akkoriban úgy döntöttél h megszülöd és megtartod akkor igenis tarts ki mellette mert ez undorító! Már nem azért de ha volt annyi eszeden fiatalon és inkább ezt választottad akkor ne az a gyerek szenvedjen érte mert képtelen voltál védekezni. Inkább magadtól kellene undorodnod ha belegondolsz. Mit tehet az a gyerek ezekről a dolgokról??? Nem ő kérte h megszülethessen volt két felelőtlen tini aki nem tudott normálisan védekezni. A másik meg az h hallod magad ilyenkor??? A körmöd, hajad stb fontosabb mint a saját gyermeked??? Még te is gyerek vagy!!!!! Inkább tényleg add örökbe egy olyan embernek aki mérhetetlen szeretettel gondoskodna róla és te meg ülj be egy szalonba!!!!! Hihetetlen komolyan.

Nekem sem könnyű én is sokat talpalok. Hetente 1x jut időm arra h megmossam a hajam és rendbe tegyem. Zuhanyozni futtában csinálom. De ha nem jut időm ilyenekre magamra haragszom h csinálhatnám ügyesebben is. A lányomat SOHA nem utálnám meg ezért! ÉN VÁLLALTAM ÉN AKARTAM ŐT!!!!!!!!!! ÉS még élek vigyázok rá és szeretem! Jobb volna ezen kicsit gondolkodnod! Mit ártott ő neked?? SEMMIT!!!!

2013. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lehet tudat alatt őt hibáztatod azért ahogy alakultak a dolgok. Mert ilyen fiatalon szülni ;sok.minden kimaradt. Mivel ö jött először rá haragszol amiért megváltozott az életed. Szerintem már az is segítene ha elkezdenél magaddal foglalkozni. Kérd meg a párod segítsen abban,hogy csak ezzel a gyerkőccel tudj tölteni időt. Pròbáld megismerni őt meglátni a jó tualjdonságait. Ez csak segíthet.És kérlek végy erőt magadon adj neki is puszit simit. Ez is segIthet,hogy.kicist közelebb érezd őt magashoz. Amúgy mi történt amikor 2éves volt?
2013. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%

add örökbe valakinek aki szereti, pl. nagyszülőknek!


én így nőttem fel, anyám gyűlölt engem mert miattam ment tönkre az élete, nem pasizhatott, nem bulizhatott, hanem velem kellett lennie.

egészen pici koromtól napi szinten jól elvert és közben azt üvöltötte, hogy "gyűlöllek amiért tönkretetted az életemet"

ááá, még mindig visszahangzik a fejembe ha rágondolok :(

minden évben azt kértem szülinapra, névnapra, karácsonyra, hogy váljanak el és apámnál maradjak!

anyám meg tudod mit csinált? csak azért is együtt maradt apámmal, míg férjhez nem mentem, utána egyből lelépett...

és felrója nekem, hogy csak miattam szenvedett apám mellett, hogy nekem jobb legyen!

érdekes amúgy, mert tesómat szerette, őt nem is verte, mindig szép ruhákat vett neki, főzött neki, én meg szakadtan, éhesen jártam suliba :(

egy dolgot bánok, hogy nem adott oda valakinek, pedig milyen normális gyerekkorom lehetett volna, ha nem rajtam veri le, hogy korán véget ért a fiatalsága :/

2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%

Kedves utolsó nagyon sajnálom az életedet! :( Szörnyű lehetett!

Hát kérdező kb ugyanezt fogod elérni annak a gyereknek az életével mint az előző írta! Ezt akarod? végy erőt magadon sürgősen!

2013. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
35 sajnálom. Azért ennyire nem durva a helyzet. Enni adok neki, ruhát veszek neki, viszem oviba stb.
2013. jún. 11. 21:28
 38/49 anonim ***** válasza:
86%
igen..csak épp szeretet nem kap az anyukájától.
2013. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
59%
Biztos hogy Ő is érzi. A Párod úgy tűnik, nem nagyon van Melletted sem ebben a helyzetben sem másban. Vagy változtass vagy add örökbe nagyon gyorsan. Történt valami konkrét amiért elkezdted ezt érezni?
2013. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
74%
Vannak lelkisegély szolgálatok.is. Vagy ingyen hívható dokit is találhatsz a neten.
2013. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!