Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-1,5 éves gyerkőcötökkel...

1-1,5 éves gyerkőcötökkel mennyi időt töltötök el a játszótéren?

Figyelt kérdés
Délutánonként járunk, szeretném ha szaladgálna, jól érezné magát, nem tudom mennyit bírnak ennyi idősen jönni-menni?! 1 órát, többet? Nyilván ha fáradt, nyűgös, azt látom, de Ti hogy csináljátok?

2013. jún. 17. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk én is kényelmes vagyok, már nem vagyok fiatal, 40 éves, biztos nehezebben is indulok el, így a lányom is kicsit lustibb biztos...:-))
2013. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én egyetértek Veled 7-8. válaszoló (meg a többit amit írtál). De úgy látom mások csúszán a szívükre vették a dolgot és jól lepontoztak, pedig én mérget mertem volna rá venni, hogy nem rájuk célzol. És sajnos vannak ilyenek...

Az én lányom tuti nem bír egyhuzamban 2 órát sétálgatni, de mint kiderült a válaszok sem voltak pontosak, mert mint aztán korrigált az egyik válaszoló, hogy nem a játszótéren ennyit játszik, jön-megy a gyerek - amire igazából a kérdés vonatkozott - hanem babakocsiban tologatja, egyszerűen kinn vannak.

Habár én ebben az időben nem érzem úgy, hogy a napi 4 óra kinnlét az egészséges, egy felnőttnek is megterhelő a 30 fok nem hogy egy gyereknek. És sajnos még este 5 után is borzasztó meleg van. Én rajta is látom, hogy nem szeret kinn lenni, ki van pirulva a kis arca, nyűglődik már egy óra után. Persze teszem hozzá, hogy az én picim még csak 14 hónapos, tehát nem biztos, hogy egy 2 éveshez kell hasonlítani, sőt...

Tegnap voltunk fenn a Budai várban este 7-től fél 9-ig. kb 10-15 percet sétált, aztán 15-öt ült az apja nyakában, mert már leült a földre, és így tovább... Ezt élvezte, de totál kiütötte magát tőle. És még ekkor is nagyon meleg volt teszem hozzá...


Szóval ölre menni nem kell, én sem vagyok hajlandó ebben a hűségben nap 4 órát kinn lenni, a lányom is jól elmolyol akár egész nap is a klímás lakásban. Másrészt a játszótér nálunk még elég kimerítő, már mint nekem, mert egyfolytában a sarkában kell lenni, hogy ne álljon a csúszda végéhez, a hintához mert megütik, stb... Szóval nyilván ez is egyszerűbb ha már nem kell ennyit figyelni rá, gondolom azok az anyukák, akik míg a gyerek játszik beszélgetnek, kevésbé érzik megterhelőnek a dolgot. :)

2013. jún. 21. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!