Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik otthon vagytok a...

Anyukák akik otthon vagytok a gyerekkel, nem érzitek úgy, h szétrobbantok az unalomtól és a monotonitástól?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
szia! unalom? másfél éves a fiam... lélegzethez alig jutok mellette... én nagyon vágyom már egy kis unalomra, semmit tevésre :) viszont attól , hogy milyen kis rosszcsont és kezd dacoskodni, na attól sikítva világgá tudnék szaladni :) kitartást, lesz rosszabb is :D
2013. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

De jó, hogy végre egy kérdés, ahol mindenki őszintén írt! Én is érzem az unalmat és a monotonitást. Külföld, kisváros, kertes rész, felénk még járda sincs, a városban nincs játszóház, családi napközi, műv.ház, tanfolyam gyerekeknek, bábszínház, babaúszás, baba-mama torna, semmi az égvilágon! Az 1-2 játszótér 10 év alattiaknak nem használható, szóval még kimozdulni sem tudunk hova. Aki meg kertesházra vágyik, annak vigasztalásképp mondom (a miénk épp tele van lépcsővel, lépcsőzetes a kert is), hogy ez is őrület egy örökmozgó 2 évessel. Hol esik le, mit eszik meg, állandóan koszos, azt behordja, virágokat, növényeket kitapossa, letépi, plusz itt még annyi társaság sincs, mint a nagy ritkán látogatott játszótéren.

Az állandó pakolás nálunk is megvan. Ill. néha már nem bírom, amikor szétdobál egy szekrényt, én összepakolom és pontosan 4 perc múlva újra szétdobálja. És a szekrény még hagyján. Most már felfedezte, hogy felállva a székre elér sokmindent a konyhában és dobál, önt onnan is mindent, amit csak ér.

2013. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!