Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kezdjek már ezzel a...

Mit kezdjek már ezzel a félősséggel?

Figyelt kérdés
2,5éves a kislányom, de a játszótéren ha valaki odamegy hozzá barátkozni, menekül mögém, ha kitartóbb a gyerek, akkor bepánikol és sír. Ha valaki felül a rugós mérleghinta másik felére, leszáll. Menekül állandóan, megőrülök már. Nem tud játszani sem, mert azt figyeli, van-e valaki esetleg, aki azt akar játszani, amit ő. Elmúlik ez?
2013. júl. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is hasonló volt a helyzet. most lesz 2 éves. Hiába megyünk játszótérre, játszóházba -bárhova... már nem is nagyon "szeretek" vele menni, mert mindig magyarázkodni kell, ráadásul a másik kisgyerek nem érti hogy ugyan az én gyerekem miért nem megy vele? a legrosszabb az erőszakos gyerek, aki odamegy és húzná a kezét. Ja, és a csúszdára felmegy, én meg attól félek leesik mert mindig azt nézi ki van mögötte mit csinál.... szóval átérzem a helyzeted. Bár nálunk talán van valami javulás. ami a legtöbbet segít, hogy elfogadod ilyennek és támogatod én is ezt teszeem. idővel kinövik hidd el csak ők később. ráadásul a fiam ősszel bölcsis lesz, attól azért félek. De bízom mindkettőnkben. Sokan írtak már hasonló kérdést ki, és mindenkinek az idő segített. Kitartás!
2013. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire megy oviba már nem lesz félös ennyire,kislányom is ilyen volt most már nem annyira félös ,járt bölcsibe ,most lesz ovis már játszik a gyerekekel.
2013. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Rendületlenül megyünk és próbálkozunk.
2013. júl. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!