Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti minden este rendet raktok?

Ti minden este rendet raktok?

Figyelt kérdés

Ti minden este rendet raktok a gyerek napaliba,szobába?

Eddig minden este rendet raktam de most jön a 3. és nagyon fáradékony vagyok,és reggel ugyan ott kezdi a nagylány a játékot.A ház többi részébe persze igyekszem mindig rendet tartani de a gyerek nappalinak nem látom nagy értelmét.

Nálunk otthon soha nem volt ha jól emlékszem minden este rend pakolva,miután játszottunk általában rögtön elraktuk,de volt,hogy direkt úgy volt jó ahogy este ott hagytuk.A pároméknál az anyukája minden este rendet rakott,mondjuk nem volt ekkora házuk.

Szerintetek?

Felesleges?

26/N



2013. aug. 4. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én déli alvás előtt is rendet rakok meg esti alvás előtt is.ez azt jelenti,hogy a mi szobánkból közösen áthordjuka fiammal a játékokat az ő szobájában található játék tárolókba.nem sok idő,pár perc
2013. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nálunk esténként kb fél óra,ha a lányom isegít akkor több. A szobája nálunk ikevesebb de a gyerek nappi nagy.
2013. aug. 5. 12:43
 13/13 anonim válasza:
A mi kisfiunk 2 éves és minden este, vagy lefekvés előtt mindent a helyére teszünk vagy egy kosárba, igy legalább ő is megszokja,hogy nem szabad szét hagyni semmit.
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!