Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves lányom szinte...

Másfél éves lányom szinte sosincs gyerek társaságban. Más is van így? Lehet ebből gondja később?

Figyelt kérdés
Olyan helyen lakunk ahol a játszótér is többnyire üres max. akkor vannak gyerekek amikor vége van az ovinak/sulinak. Nekem sajnos nincsen babás barátnőm és a rokonságban sincs gyerek. Félek, hogy nagyon ragaszkodó és félős gyerek lesz az oviban.Bár ha megyünk a boltba vagy sétálni akkor még a kezemet sem hajlandó megfogni és elszalad mellőlem.Nem csüng rajtam.

2013. szept. 26. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Baranya megyében lakunk egy kis faluban annak is egy nagyon kieső részén sajnos, a szomszéd faluban a védőnőnk tartja a klubbot és hétfőn 10-12-ig tart ill ki meddig bírja, nekünk nagyon tetszik és az első alkalom után még inkább úgy látom hogy szüksége van gyerektársaságra mert sok új dologgal és helyzetekkel találkozott amivel máshol nem,sajnos szinte mindig ketten vagyunk , ha nem is minden alkalommal de szerintem próbálj elmenni abba a klubba mert mindkettőtöknek jó élmény lesz.
2013. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!