Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5-4,5 éveseteket már egyedül...

3,5-4,5 éveseteket már egyedül hagyjátok a kádban rövidebb időre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A lányom 4 éves, már teljesen egyedül fürdik, beszáll a zuhanytálcába, és ki is jön egyedül, ilyenkor persze visszaküldöm, mert általában, teljesen száraz :)

Ismerem, tudom, hogy nem nyúl a csaphoz, a zuhanytálcába pedig nem fér olyan sok víz, hogy baj történjen.

2013. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van beállítva a meleg víz, hogy sokára lesz forró, ettől sosem kell tartanom. De nem is nyúlt hozzá még egyszer sem. Kb a hasa föléig ér a víz, nem merül el benne. Meg közel vagyok attól, hogy nem vagyok bennt. Állandóan játszik, hallom minden másodpercit.
2013. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, mert ő is kb. 20 percig pancsol a kádban, imádja a flakonokból töltögetni a vizet ide-oda, na meg persze kocsimosósat játszik a matchboxaival :)

A víz kb. a csípőjéig ér, a csapból pedig nem jön nagyon forró víz (45 fokra van állítva a bojler), de amúgy is tudja, hogy nem nyitogathatja, mert akkor nem engedem hosszan pancsolni.

A fürdőszobaajtó nyitva van hagyva addig, mindent hallok és persze sűrűn ránézek.

Amúgy semmilyen más vízben vagy a közelében (medence, folyó- és tópart stb) nem hagyom egyedül, de ez a fürdés valahogy így alakult, már a nagytesójával is, aki viszont már leginkább zuhanyozni szeret a zuhanykabinban.

2013. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Én sem vagyok ilyen laza, bennem mindig ott a kisördög, így én inkább ott ülök mellette. Az én 4 éves lányom is meg tud egyedül mosdani, be és kiszállni, sőt fel is tud egyedül öltözni, úgy hogy ő szedi magának össze a ruhákat, de fürdésnél én még nem hagyom egyedül!
2013. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lettek azok lepontozva,akik nem hagyják egyedül...? Miért probléma,ha vannak óvatosabb szülők ...? de szánalmasak vagytok! :)
2013. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!