Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mi tévő legyek,...

Anyukák, mi tévő legyek, nagyon nehéz már így?

Figyelt kérdés
Lányom 22 hónapos, amióta szünet van a bölcsödébe, de talán egy kicsivel előtte is, úgyhogy nem tudom pont ahhoz kötni, éjjel nem akar elaludni, csak velünk, üvölt, ordít, sír... hozzánk bevisszük, elalszik, de sokkal később (eddig 8-kor, most 9-fél10-kor) ahogy elaludt átviszem a szobájába, van mikor éjjel sírva ébred, kitalál mindent, inni kér, stb... vagy visszaalszik, vagy be kell vinni a szobánkba közénk, reggel üvöltve ébred, ha velünk, ha külön, azonnal kéri az innivalóját, ha megkapja eljátssza, h meleg, aztán lehűtöm az üveget (ami nem is meleg) már megissza, utána rángat, h menjünk ki, délután nem akar aludni, ha igen nehezen és keveset és persze akkor is üvöltve sírva kel... Napközben akaratos, nagyon hisztis lett! Nem tudom mit csinálok rosszul, mert eddig nem volt ilyen! Nagyon szépen viselkedett... Lehet, csak, a bölcsi hiánya, h nincs a megszokott rendszer?
2013. dec. 30. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal a bölcsi hiánya hozza ezt ki belőle. Lányom is volt bölcsis nemrég, és akkor szokott le az itthoni déli alvásról. Ne tedd le 8kor aludni, elég 9körül is, mert most nem fárad le hamarabb, és így később lesz álmos.
2013. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy rosszul csinálsz valamit. Változnak a gyerekek, ez nehezebb időszak úgy látszik. Én a saját gyerekemen azt vettem észre, hogy itthon sokkal nehezebb őt lefárasztani, egyértelműen kevesebb az inger, ez az éjszakákra is hatással volt egy időben. A lefektetésben kicsit rugalmasabb lennék, akár egy órával is eltolnám (a sajátommal meg is tettem, amikor szükségét láttam). Még mindig jobb, mint megbolondulni.
2013. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy a mienk is átszokott a mi ágyunkba, pedig egy szobában alszunk. Majd ha megint jön valami szellő, visszaszokik a saját ágyába. Én ezen sem őrlöm magam.
2013. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!