Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy két kisgyereke...

Szerintetek egy két kisgyerekes apuka megengedheti ezt magának, nagyon bánt?

Figyelt kérdés
külföldön vagyunk, már több hete a gyerekekkel (mármint Mo.on vagyunk csak külföldön élünk) 4 nap múlva utazunk haza, férjemmel összevesztünk tök hülyeségen de mégis, azt mondta hogy amíg haza nem megyünk kikapcsolva lesz a telefonja. Hiába mondom h szerintem ez nem oké, azt se beszéltük meg hogy feljön e értünk a reptérre, vagy hogy mit kellene vennie hétvégén mielőtt hazamegy. Bármi történne nem tudnám elérni, értem hogy rám mérges, de még is csak itt vagyok két pici gyerekkel teljesen kiszolgáltatott helyzetben...
2014. jan. 24. 08:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
1 hónapja mobil nélkül vagyok és valahogy azért túléltem. indulás előtt viszont elérhetetlenné válni szerintem túlzás, estére érünk haza amikor már a gyerekek aludnának, ha előre tudom hogy ez lesz nem számítok rá nézek korábbi repülőt, hazamegyünk vonattal, de alvás idő után 2 órával a sötétben nem szívesen ráncigálom a gyerekeket meg két rohadtnagy bőröndöt, nem is tudnék amúgy hiszen nincs 4 kezem....egyik gyerek még nem is tud járni...(gondohatjátok hogy nem 2 plüssmacival jöttünk haza egy hónapra két gyerekkel)
2014. jan. 24. 09:25
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

16# nak nagyon igaza van.

tudod nincs lehetetlen, csak tehetetlen, mint te. hahaha...

2014. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
engem is bántana, én is érzékeny vagyok ennél kevésbé bántó dolgokra is és gondolkodnék is, hogy nekem mi volt a szerepem ebben és nem nyugodnék meg sokáig...bántana, hogy ő miért csinálja, hogy engem miért bánt annyira és mivel játszottam közre és miért nem tudunk jól működni és a gyerekek ebből mit éreznek és jaj, nehogy sérüljön minden. a mi és a gyerekek kapcsolata stb...stb... zavaros az élet és sokszor fáj, de sokszor nem :)
2014. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
látom nagyon fedühített hogy lepontoztalak a másik kérdésnél, nagyon kicsinyes vagy. de ha neked ettől lesz szebb napod hajrá.
2014. jan. 24. 09:29
 25/29 anonim ***** válasza:
Gyerekes a fèrjed meg te is. 2 gyereked van szedd össze magad.... Anya vagy felnőtt nő vagy meg tudod oldani!!!
2014. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
én bele se nézek férjem emailjeibe igy ilyenen nem is sértödne meg .
2014. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha nem megy elétek a férjed - amit valahogy meg tudok érteni, az elözmények ismeretében -, akkor a reptéren fogsz egy taxit és hazamégy azzal. Ehhez böven elég a két kezed - csak még az eszed kellene még hozzá.
2014. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nekem is fura és rosszul esne. A gyerekek miatt, hiába mi összevesznénk, a gyerekek miatt szerintem is elérhető kell, hogy legyen.

Akik azt írták, hogy régen nem volt mobil azok nem gondoltak bele, hogy régen még nem is utaztak ennyit az emberek, főleg nem kicsi gyerekekkel, minden körülmény más volt. Amíg nem volt mobil, mindent sokkal jobban megszervezett az ember és ahhoz tartotta magát. Tehát tudta, hogy a férje kimegy-e elé a reptérre vagy nem, nem pedig a nagyvilágba indult el, hogy majd lesz valahogy.

Én is két gyerekkel szoktam úton lenni és igen, nagyon fontos, hogy legyenek elérhető emberek bármi van.

Nem tudom, miért osztanak téged ennyire kérdező, megnéztem a másik kérdésedet, de a kommenteket csak az első oldalon olvastam el. Ha a kérdező eddig belenézhetett a férje emailjeibe és az nem zavarta a férjét akkor én is kíváncsi lennék, hogy vajon mi történt, hogy most már zavarja.

Lehet, hogy az új munkája miatt kicsit stresszesebb, de úgy tűnik nekem, hogy elég nehéz vele beszélned. Pedig az lenne a megoldás.

2014. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Húha, micsoda válaszokat kaptál. Nem olvastam el a belinkelt topikot csak a nyitódat és én sem értem a férjed viselkedését.

Nálunk is olyan a helyzet mint nálatok (simán belépünk egymás emailjébe, facebookjára, használjuk egymás telefonját, de eszünk be sem jut, hogy ezt kutakodásnak vagy bántásnak vegyük). Ha nálatok is ez volt korábban és most mégis berágott, akkor beszélhetett valakivel aki elültette a bogarat a fülébe, hogy mit csinálsz te itthon nélküle, vagy pedig neki van új szeretője. Nem akarlak ijesztgetni, de hirtelen ez jutott eszembe. És igazad van, egy felelősségteljes szülő nem teheti meg azt, hogy napokig elérhetetlenné válik előzetes megbeszélés nélkül, csak gyerekes dacból. Te sem tennéd meg, én sem tenném meg és nincs az a normális értékrenddel rendelkező felnőtt aki megtenné. Én már azon is kiakadok mikor egy vita után a férjem szó nélkül elmegy itthonról egy órára kiszellőztetni a fejét, mert mint anya én ezt nem tehetem meg és nem is tenném. Pedig ez nem akkora horderejű dolog, mint a tiétek. Szóval én abszolút megértem a problémádat, de sajnos ettől neked nem lesz jobb. Azért én megpróbálnám elérni mikor indulunk haza, hátha nem gondolta komolyan és tuti, hogy egy komoly beszélgetés várna ránk ha hazamentünk. Kitartás neked és kívánom, hogy ne legyen semmi gond és kiderüljön, hogy csak a stressz hozta ki ezt belőle.

2014. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!