Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy két kisgyereke...

Szerintetek egy két kisgyerekes apuka megengedheti ezt magának, nagyon bánt?

Figyelt kérdés
külföldön vagyunk, már több hete a gyerekekkel (mármint Mo.on vagyunk csak külföldön élünk) 4 nap múlva utazunk haza, férjemmel összevesztünk tök hülyeségen de mégis, azt mondta hogy amíg haza nem megyünk kikapcsolva lesz a telefonja. Hiába mondom h szerintem ez nem oké, azt se beszéltük meg hogy feljön e értünk a reptérre, vagy hogy mit kellene vennie hétvégén mielőtt hazamegy. Bármi történne nem tudnám elérni, értem hogy rám mérges, de még is csak itt vagyok két pici gyerekkel teljesen kiszolgáltatott helyzetben...
2014. jan. 24. 08:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hát biztos h nem keresem..:( eddig is az volt hogy csak zavartuk, csak annyit kértem mivel tudom h nem szeret telefonálni h írjon minden nap egy sort hogy jól van, azt mondta ez is sok ne erőszakoskodjak. Elég egyirányúnak érzem ezt az egész dolgot, ha én lennék külön és ő lenne a gyerekekkel lehet hogy máshogy gondolná...
2014. jan. 24. 08:48
 12/29 anonim ***** válasza:

Azért ennek ismeretében


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


kicsit máshogy néz ki a helyzet!


Ha a férjed privát dolgaiban kutetgatsz (föként, hogy ORVOS és emiatt egy csomó olyasmiröl is lehet szó az emailokban, ami az orvosi titoktartás alá esik), ne csodálkozz, hogy nem akar veled foglalkozni.


Mellesleg ha két gyerek anyja vagy, akkor azért lehetne benned annyi önállóság, hogy meg tudd oldani az utazást, meg azt, hogy elvidd a gyereket orvoshoz. (Ugyanis Magyarországon IS VANNAK orvosok, és a külföldi betegbiztosítás érvényes ott is)

2014. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
most irom le utoljára hogy sose kutakodtam az emailjében, eddig is csomószor láttam hogy kap a munkahelyéről leveleket eszembe nem jutott megnézni.
2014. jan. 24. 09:07
 14/29 A kérdező kommentje:
mint ahogy ő is mondta, SEMMI titkos nincs az email-emben, eddig. Ha mondta volna természetesen méás lenne a helyzet csak hogy nem az. Nem gyártsunk elrugaszkodott elméleteket.
2014. jan. 24. 09:08
 15/29 A kérdező kommentje:
azt mondja ne haragudj de ezt az e mailt használom a munkahelyemen is, kaphatok olyan leveleket amik titkosak. Hát egy mp nem pampognék hogy márpedig nekem jogom van. Ez teljesen természetes. A belinkelt kérdés a hirtelen pál fordulásra vonatkozott.
2014. jan. 24. 09:10
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az is gyerekes,hogy te itt panaszkodsz és nem vagy képes egyedül visszamenni két gyerekkel.
2014. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
hol áltsz olyat hogy nem megyek vissza? természetesen visszamegyek, ha nem lesz ott hazamegyek taxival vagy vonattal (2 órás út a reptérről). A kérdés az hogy megengedheted e magadnak mint anya/apa stb. h úgy döntesz h fuck you világ. szerintem nem, de ha máshogy gondoljátok rendben, csak légyszi a kérdésre válaszoljatok.
2014. jan. 24. 09:18
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Mai nők többsége meghalnának ha nem találták volna fel a mobilt.
2014. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
...és ha azt mondom, hogy nem engedheti meg magának (szerintem ezt "várod"), akkor mit fogsz tenni?
2014. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
semmit nyilván megengedheti magának mivel akkor se tudok mit csinálni ha fejre állok, csak kíváncsi vagyok h mást is bántana, vagy én reagálom túl.
2014. jan. 24. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!