Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy megváltozzon...

Mit tegyek, hogy megváltozzon ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy négy és fél éves kislányom, akivel egyedül élek 8 hónapja. Nincs senkim, aki segítene akár annyival, hogy meghallgat... 18 éves vagyok... És néha rettenetesen soknak érzem a gyereknevelést, a háztartást meg mindent... Néha elgondolkodom, hogy nem-e lenne neki jobb mással....Úgy érzem kevés vagyok, nem bírom el a sok terhet... Volt egy barátom is, 1 hónapja folyton csak veszekedtünk, amit a lányom is megérzett...maga a rossz hangulat...az is elég... Van mikor csak ránézek és.... 'úr isten! mit kezdjek vele?' nincs hozzá türelmem meg ilyesmi.... szeretem ôt, de nem tudom mit kéne tegyek, hogy jó anyja legyek... Hogy lendüljek túl ezen az érzésen?
2014. febr. 3. 12:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy gondolni a lányodra, hogy miatta nem vagy magányos. A párodnak nem vagy fontos, a szüleid nem törődnek veled, de neki szüksége van rád. Érte érdemes minden nap újra kezdened. Észre se veszed, repül az idő és egyre több dologról tudsz majd vele beszélgetni. Kezdj újat, és csináld máshogy, mint ahogy a te szüleid tették!
2014. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is segítségre lenne szükséged, neked is és a kicsidnek is.

Lehet, hogy jobb lenne, ha nevelőszülők nevelnék fel, nagyon sok rendes család vár kisgyerekre akik megadnának nekik mindent. Fiatal vagy és te magad is látod, hogy egyedül képtelen vagy a felnevelésére.

2014. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
NEM ADOM SENKINEK! Rossz szülô vagyok, az lehet, de ha most lemondok róla... az neki lenne lelkileg sok... hisz mindig azt mondja, én vagyok a legjobb... meg kell változnom, én úgy gondolom... munkát kell megint találnom és jó lesz... összeszedem magam és elsétálok egy pszichológushoz...
2014. febr. 4. 13:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem adod! Amíg van más lehetőség, addig eszedbe ne jusson! Jól teszed, hogy szakemberhez fordulsz, meglátod, hogy segíteni fog és jobban leszel! Én nagyon hiszek benned és jól látod a munka dolgot is. Soha ne add fel, mert mindig van remény a változásra!
2014. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak érte teszem... amiért olyan ... feltétel nélkül szeret és akár milyen vagyok, ô ugyan úgy engem tart a legjobbnak... pedig van nálam sokkal sokkal jobb és láthatja... hisz nem a négy fal közt van mindig... de ô ma is azt mondta... és ha magamért nem, de érte muszáj változnom... és azt hiszem ez, hogy felismertem, hogy baj van... ez jó kezdet lehet. :)
2014. febr. 4. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!