Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a 4 éves kislányát szoptatja még, napi többször is?

Figyelt kérdés
Mindenki véleménye érdekel.
2014. márc. 19. 02:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tenném, és engem zavarna, ha ilyet látnék. Visszagondolok, hogy milyen voltam 4 évesen, hát nem éppen cicire való gyerkőc. Egy négy éves már nem baba, hanem kisgyerek, szerintem nincs keresnivalója az édesanyja mellén, ettől még lehet máshogy szeretni, szeretgetni.
2014. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
19%
nem vagyok eltájolva egy 1,5 éves sem baba már egy rohangáló kisgyerek aki legtöbb esetben már elkezd szavakat,rövidebb mondatokat mondani,sőt sok esetben bölcsödébe jár,max megszokásból szopizik,vagy mert anyának kényelmesebb illetve erre vágyik,de nem azért mert erre igénye van
2014. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

fiamnak van egy ovis társa aki a szopi miatt nem jár oviba.

szeptemberben elkezdték, de csak 1 hetet jártak. aztán januárban újra jöttek, de anyuka úgy gondolta, hogy még nem érett meg rá. majd most újra próbálkoznak, de óránként kijárkálnak együtt. óvónőnek már furcsa lett, hogy miért mennek ki ennyiszer, így múlt héten utánuk ment.

a wc-ben sutyiban szoptatta a 3,5 évesét.

nekem fura. önmagában még nem is lenne gond ha reggel este vagy mit tudom én mikor szoptatja, na de oviban óránként ezért kiosonni. a gyerek amúgy jól érzi magát bent, anyuka nem tudja elengedni, szóval ez biztos valami kényszeres dolog.

de semmi közöm hozzá, soha nem mondanék emiatt rosszat valakire, csak furcsállom

2014. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%
Nekem bizarr és nem tenném, de nem fogok nekiállni prédikálni vagy fújolni. A saját dolga, és nyilván nekem is van olyan szokásom, amit ő ítél el.
2014. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%
De igen, el vagy tájolva! A másfél-kétéves gyerekét, aki szoptatja, annak rendszerint már réges rég a puttonya tele van a szoptatással, csak nyűg neki, és szeretné elválasztani a gyereket, de az nem hagyja, ragaszkodik a cicihez. Akikről én tudok, mindenkinél így volt!!
2014. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
40%
vagy csak azt mondják neked a gyerek nem hagyja,
2014. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora bunkók vannak itt akik úgy gondolják ők szopták hegyesre a piramisokat, és a világ csak úgy foroghat ahogy ők gondolják. Lehet megkövezni, de az én lányom majdnem 4 éves koráig szopott. Én kb 1,5-2 éves korában untam meg, de három éves korában gyakorlatilag kellemetlen volt és fájt. Viszont a lányom ragaszkodott a reggeli és esti cicihez, a végén már csak az estihez. Mindent végig próbáltam hogy elhagyjuk, de volt hogy hajnal háromig kérlelt estétől hogy a cicit szeretné és nem aludt el. Az meg hogy hagyom üvölteni mert nekem már marha kényelmetlen szoptatni, számomra nem volt opció, de biztos én vagyok a szar anya. Sokat beszélgettünk erről a kicsivel, és végül 3 év 7 hónaposan, egyik napról a másikra abbahagyta. Aki meg ezért undorítónak és betegesnek tart engem és a lányom azt nagyívben leszarom. És a lányom nem kötődik hozzám betegesen, sőt, könnyebben leválik mint az első aki tápszeres volt. Szóval lehetne kicsit gondolkodni pofázás előtt.
2014. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
56%
Igen, Dr. House is megmondta, hogy mindenki hazudik ;)
2014. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Válaszoló! Ettől még nem egészséges,és nem is normális dolog,hogy egy ekkora gyerek szopik,ha mindent megpróbáltál volna akkor nem szopott volna,ne viccelj már,nem adod neki oda és kész ennyi,minden az anyán múlik.
2014. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
41%
60%, neked van gyereked? Csak érdeklődöm...
2014. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!