Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akit a gyereke a keresztne...

Van akit a gyereke a keresztnevén szólít?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A kislányom a keresztnevén hívta az apukáját. Olyan négy éves koráig volt ez, mostmár apunak szólítja.
2014. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az apját. Nem mindig, csak amikor rájön.
2014. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kisfiam a kereszt nevemen szólít , mindig is így szólított, valamiért ez tetszik neki. Én meg annyira megszoktam már, hogy természetesnek veszem. Ettől valahogy picit különlegesebb :)
2014. márc. 20. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az apukámat, az unokatesóm a szüleit, stb. A fiam is szokta nekünk mondani a keresztnevünket, egy darabig csak néztünk, hogy mit mond, aztán rájöttünk, hogy a nevünket kiabálja :) Azóta visszaszokott az anyára-apára.
2014. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthon anyának szólít, barátaink előtt meg a keresztnevemen.
2014. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!