Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adjatok tanácsot mit tegyek,...

Adjatok tanácsot mit tegyek, ha nem akar aludni 2 év körüli kislányom délután? Még korai lenne a délutáni nem alvás nem? Csak a kínlódás, nyüglődés megy ma is 1,5 óráig próbálkoztam, nem aludt el, már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Az éjjellel nincs gond este 9től reggel kb. 9ig alszik és este is egyedül alszik el. De a délutánok 2 hete katasztrófák. Délután nem tudom betenni a kiságyába, mert üvölt. Megszokta, hogy korábban sétáltam, ringattam, majd ha elaludt betettem az ágyába. De egy ideje én ültem, ő rámfeküdt úgy aludt el, de már ez se megy, mert felébred ha betenném az ágyba. Így próbálkozom, hogy melléfekszem a kanapén, néha elaszik, de van, hogy nem. Pedig már nem teszem le korán, csak fél3 körül, míg korábban gond nélkül elaludt már fél 2 körül. Akár könyvet is elolvasok, vagy adjatok jó tanácsot, nektek mi vált be, aki hasonló cipőben járt? Lehet, hogy elég neki az éjjeli 12 órás alvás?!!

2014. ápr. 9. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 éves, este fél 9, 9 körül megy aludni reggel 7- fél 8 körül kel. Az éjszakát rendszerint végig alussza, de a délutáni alvást hírből sem ismeri. Soha!!! nem aludt délután egy percet sem. A védőnő szerint minden gyereknek más az alvásigénye, ami ráadásul változik is. De egy biztos, ha nem akar aludni és már mindent megpróbáltál, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Fogadd el, ha álmos lesz, hidd el elalszik állva is.
2014. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!