Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén! Meddig ivott gyereke...

Őszintén! Meddig ivott gyereked cumisüvegből este?

Figyelt kérdés
Nappal már az enyém is csőrösből iszik, de az esti kakaót csak cumisüvegből hajlandó. 27 hós.
2014. ápr. 9. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igazából nem volt már igazi cumisüvege 8-9 hónaposan sem csak itatós pohara,és 2 éves korától este nem iszik kakaót,és reggel már kis bögréből iszik,most 3 éves.
2014. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Olyan 2,5 éves koráig,de addig ihatott volna cumiból ameddig igényt tart rá,ha már nagy óvódás,az sem zavarna.Megnyugtatja őket,elcumizgatnak,tejecskéznek.Semmi értelmét nem látom,sokan miért veszik el már 1 évesen.
2014. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

31éves vagyok 7éves koromig használtam cumit idönként,nem rendszeresen.

Lányom 4éves és bizony cumizik,millio féle csöröspoharat vettünk már de egyik sem jó.

2014. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem vettem el,csak nem jött belőlük rendesen,kipróbáltuk az itatós mamos üveget,és nagyon tetszett neki, pár hete még abból itta reggelente a kakaót.A cumit is magától hagyta el 2,5 évesen.
2014. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
lányom 2 éves múlt, még mindig igényli a reggeli és az esti tej/ kakaót cumisüvegből... párszor próbálkoztam pohárból, csőrösből, de ő ragaszkodik hozzá... fura, mert egyébként napközben semmilyen itatóból nem iszik, csak pohár, vagy vizes, üdítőd flakon... Én úgy vagyok vele amíg kéri, adom neki... nem hiszem hogy nagyon sokáig tartana ez a dolog...
2014. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fiam 4,5 éves, a reggeli-esti tej cumisüvegből van. Nem gondolom, hogy ez bármi gondot okozna majd, én is kb 7 éves koromig ittam cumisüvegből.
2014. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért veszik el, mert baromi ártalmas, hogy ilyen cukros cuccokat mint a tej, pláne a kakaó iszik ilyenből.
2014. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Az én kisfiam még mindig cumisüvegből iszik reggel és este tejet (ráadásul rizstejet). Soha, semmi mást nem ivott cumisüvegből, tej előtt a tápszerét, szintén csak reggel és este, ezt 1 éves korától, mert addig szoptattam. Aztán a tehéntejet, most pedig rizstejet (allergiás lett a kazeinre). Este fogmosás van elalvás előtt, reggel szintén fogmosás van tejivás után. Nyilván vannak szélsőséges esetek, amikor ott lóg a cumisüveg és abban a cukros tea stb. a gyerek szájában egész nap (olyat is láttam, hogy egy kislány a vonaton cumisüveggel aludt el teaivás közben...). De szerintem ez nem összekeverendő azzal, amiről a kérdés is szól.

2014. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne károsabb a fogakra a cumisüvegből ivás? Az én fiam hamarabb kiszívja az üvegből a tejet, mint ha pohárból kortyolgatná. És utána úgyis rögtön megy fogat mosni.
2014. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!