Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők titeket...

Kisgyerekes szülők titeket hogy érintene, hogy zavarná a gyermektelen szomszédokat a 2 kisgyereked motorozása a 4 lakásos ház közös területein? Mindez délelőtt 10 órakor.

Figyelt kérdés

Ez napi 5-10 perc motorozást jelent délelőtt és délután mielőtt elindulunk vásárolni stb.

Van erre valami szabály?


2014. ápr. 17. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Hát itt nálunk 3 gyerek megy ELEKTROMOS motorral mindig, aminek borzasztó hangja van. Persze nem szólunk nekik, de kicsit zavaró, mikor az ember pihenne, és a vinnyogást hallod. Mondjuk itt nem 5-10 percről van szó, hanem minimum 2 óráról... :S


A kérdésedre válaszolva nem zavarna napi 5-10 perces motorozás.

2014. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg az a megoldás, ha megpróbálsz egy kicsit jópofizni és mondjuk szólni,hogy a gyerekeknek muszáj ennyit kint lenni! Lássák,hogy normálisan állsz hozzá.

Mert,bár szerintem is bunkóság ilyenért szólni, igazából ha nem próbálsz meg jól hozzáállni, akkor csak ellenségeskedés, meg rossz viszony lesz, hiába nincs igazuk!

2014. ápr. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. ápr. 18. 07:26
 14/24 A kérdező kommentje:
Amikor még nekem sem volt gyermekem és olyan szomszéd lakott felettem,akinek volt,rossz volt ébrdeni minden nap reggel fél 7-kor a kisgyerekekre,de szembe sem jutott volna szólni. Egyébként én úgy kezdtem a beszélgetést most a motorozásról,hogy mikor ébrednek,mert akkor addig próbálom visszafogni őket. DE, nem ezt szeretné,hanem nulla legyen a motorozás és elküldött a játszótérre. Ráadásul,amikor a kislányom oviban van csak a kisfiam pattan fel kábé 2 percre,amíg felhúzom a cipőmet és becsukom a lakást,aztán indulunk sétálni. Ebben az esetben is nekem kéne jópofizni és elnézést kérni??? Mert én aztán a békés együttélés szabályait nagyon szeretem betartani,de ennél nem éreztem,hogy ide tartozna.
2014. ápr. 18. 07:49
 15/24 anonim ***** válasza:
7%
Mi köze a két dolognak? Mert este 10 előtt történik. Ugyanúgy a délelőtt is este 10 előtt van tehát ugyan annyi joga van a gyerekednek motorozni délelőtt, mint a szomszédnak zenét hallgatni fél 9kor.
2014. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
Gyerektelen anyukákat meg elég nehezen kérdezhetnél :-D Egyébként nekem is van kettő, mégis tudom őket nevelni, hogy ne zavarják a többieket. Motort addig nem kapja meg, míg le nem érünk, utána rodeózhat.
2014. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
igen értem,de ez nem lépcsőház,hanem kertes társasház,azért költöztem ide,hogy élvezzük a kertet,udvart.
2014. ápr. 18. 09:08
 18/24 A kérdező kommentje:
és rajtuk kívül mindenki gyerekes,tehát itt ebben a helyzetben egyedi a problémájuk.Mással is gondjuk van egyébként az egyik lakó gyereke sokat sír,a másik lakó gyereke hangos,mi meg motorozunk 5 percet. Szerintem nonszensz.
2014. ápr. 18. 09:13
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyire szőrszálhasogatóak akkor én átvenném a módszerüket, és mindenért szólnék ami csak egy kicsi zajjal is jár. De nem csak én, hanem összefognék a többi kisgyerekessel.
2014. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20%
Továbbra is azt mondom,ha csak ez az egyetlen egy bajuk, én nem vesznék össze ezen, főleg ha csak pár perc elfoglaltság ez a gyereknek. Nem azért panaszkodtak, mert általában hangos a gyerek. Biztos lehet még más játékot is tenni az udvarra, amit szeretnek a gyerekek, pl.: hinta, mászóka, azzal is ellehet 2 percig. Az meg nem érdekelne,h mással mi bajuk, az nem az én dolgom. Ráadásul ha esetleg egyszer úgy alakul,h te kérsz tőlük valamit, legalább ők is majd megcsinálják neked.
2014. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!