Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők titeket...

Kisgyerekes szülők titeket hogy érintene, hogy zavarná a gyermektelen szomszédokat a 2 kisgyereked motorozása a 4 lakásos ház közös területein? Mindez délelőtt 10 órakor.

Figyelt kérdés

Ez napi 5-10 perc motorozást jelent délelőtt és délután mielőtt elindulunk vásárolni stb.

Van erre valami szabály?


2014. ápr. 17. 18:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk motornak betonon tényleg szörnyű hangja van és ha minden nap éjszakáznak és 10-kor még csak 3 órája aludtak el én is kiakadnék.
2014. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Aki nem egy erdő közepén, vagy mezőn lakik, annak el kell fogadni,hogy vannak bizonyos zajok. Mi kertes házban lakunk, de van olyan szomszéd, aki nyáron mindig vasárnap 1 órakor kezdi nyírni a füvet. De van olyan is, aki minden nap 2-kor vágja a fát a kandallóba. Mindegy,hogy hétvége van vagy hétköznap. Az én gyerekem meg akkor alszik. De ez van! Még sosem jutott eszembe ezért szólni. Aki bármilyen lakóközösségben lakik, legyen az társasház udvara, vagy egy utca, bármi, annak fel kell azt is vállalni,hogy nem mindig van csönd. Sőt!

Aki teljes csöndet akar, az költözzön olyan helyre, ahol nincsenek mások.

Természetesen más az, ha valaki minden este mondjuk 10 körül két hangfalból nyomtatja a metált!

2014. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni, mint az utolsó. Mi panelban lakunk. Én is szentségelhettem volna, mikor altatás időben, délelőtt 10-kor fúrnak, felújítanak, kalapálnak, (mikor még picik voltak) vagy átmehettem volna a szomszédhoz, mert este 10-kor még üvöltött a zene, mert bulit tartott - persze egy évben egyszer.... minek? Ha reggel 8 előtt csinálják, az a baj, mert valaki alszik. Ha délelőtt, az a baj, mert a pici babák alszanak, ha dél után az a baj, mert az ebéd utáni szieszta van (gyerekek, nyuggerek), ha délután 5-6 körül az a baj, mert a dolgozók akkor érnek haza a munkából, és nem tudnak kikapcsolni, ha este 7-8-kor, akkor már késő van, mindenkit zavar a zaj, pedig akkor még simán lehet. Ha este 10-kor, akkor meg az a baj. Ha hétvégén, amikor a dolgozó emberek ráérnek a felújításra akkor az a baj. Minden zajjal járó tevékenység valakinek baj lesz egy társasházban. És nem csak társasházban, de pl. családi házban meg én nem tudom elviselni a szomszéd fűnyírójának a zaját, hogy este nem lehet szellőztetni, mert bejön a füst, hogy az őrült motoros ott húz el minden nap a ház előtt és bőgeti a lepukkant simsonját, a csilingelős fagyiskocsira is panaszkodhatnék stb stb.... (mindent anyósoméknál élem meg 3 hetente hétvégén, úgyhogy a családi házas témát is vágom)


De a legrosszabb, ami miatt a hajamat tépem és nem szólhatok senkinek csak puffoghatok magamban: mentők, tűzoltók szirénázása minden órában átlagosan és még figurázzák is.


Felettünk egy nagymama lakik... mindig tudom, mikor vannak ott a fiúk, de eszembe nem jutott szólni sosem. Gondolom a fiam szirénázása is simán felhallatszik (mert azt már tökélyre fejlesztette, már a pocakban szívta magában, hogy hogyan kell tűzoltósat játszani :) merjen valaki szólni érte......

2014. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nézd,attól,hogy te még 6kor kelsz,nem mindenki ilyen.

Van aki éjjel dolgozik,vagy éjjel él,nappal alszik.

Biztos van valami kompromisszumra lehetőség.

Mondjuk,ha tényleg ilyen sok gyerek van a környéken én akkor elköltöznék a helyükben egy csendesebb környékre.

2014. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!