Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves fiamnak cumisuveg...

3 eves fiamnak cumisuveg helyett cseppmentes itatobol adtam a szorpit, mert a cumisuveg cumija szetszakadt, brutal hisztiben van, orjong? MIT CSINALJAK?

Figyelt kérdés
Ajanlottam a cumisuveget masik cumival,nem kell neki.
2014. máj. 9. 19:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

Fiam 3 eves es este cucibol issza a mandula tejet alvas elott. Lehet kovezni. Mashol nem kapja meg mar ha utazunk akkor sem. En is tisztaban vagyok vele, hogy nem a legjobb, de semmi sem tart orokke. Az ovodaban ahova jar az osszes gyerek csorosbol iszik...az ok egyszeru: nincs keveredes, mindenki a sajatjat issza es nem brogatjak fel meg csak veletlenul sem...ettol fuggetlenul tud poharbol, sima vizesuvegbol is inni.

Nem tudsz mit tenni a brutal hisztivel. Ha nem jo neki amit ajanlottal akkor sajna ...valoban megertik, ha akarjak...mellesleg az enyem is az a fajta aki nem akarja megerteni. Kitartas!

2014. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Utokso eleg gaz, de az meg gazabb ahogy te azt nevezed.


Kerdezo igaza van azoknak akik azt irtak h mar regen le kellett volna szoknia. Az en 15 hosom 2 honapos koraig szopizott a cumisuveget 12 hosan hagyta el sajat magatol, szivoszalas itatopoharat hasznal. Meg a tejitalra is! Ennyi idosen ne legyen mar potcselekves a cicire. Ez nevetseges. Mar nagy es regen nem kellene ilyesmit hasznalnia.

3 evesen eleg nagy ahhoz is h ekkora hisztit csapjon mert nem erti meg h elszakadt es most nincs. Elmagyarazhatnad neki h majd veszel neki masikat es igy huzhatnad h nem volt a boltba. Stb.

Ideje lenne leszokni! Mert ez nagyon gaz!

2014. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 porcukormókus ***** válasza:
18%

Ezen tenyleg ennyire fenn vagytok akadva? Az en majdnem 3evesem is cumisuvebol issza este a tejet, nagy dolog... Tud inni poharbol, uvegbol, szepen eszik villaval, kanallal. Felismer 18betut, 2evesen 3het alatt let ejjel-nappalra szobatiszta.. Viszont rengeteget szopja az ujjat, es ha elvennem tole a kacsas kisparnajat, minimum letepne a fejemet. Ugyhogy nem veszem el... :p

A gyerekek nem egyformak, nekik is megvan a maguk dilije!

Persze nem mondom, hogy ne szoktasd le rola, de azert ezen a cumisuveg dolgon nem kellene igy megakadni. Szerintem.

2014. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi is úgy jártunk,h kiszakadt szerencsére nem volt hiszti,én is elmondtam neki h veszünk a boltban másikat,amit ő választhat,de nem cumisüveget,hanem itató poharat-elmondtam az okokat(már előttem lévők kifejtették) és nagyon boldogan választotta ki magának.amúgy attól h este abból iszik nem fog kirohadni a foga,feltéve ha utána még van fogmosás.
2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, ez miért baj, ha cumisüvegből iszik, ha nem iszik mindig abból.


Kislányom is kb. 3 éves koráig a reggeli tejet cumisüvegből itta, de mindenhol máshol pohárból ivott. Nem iszik cukros lötyiket, a foga nem ment tönkre.


Válasszatok együtt neki valamilyen figurás műanyag poharat, ami miatt feladná a cumisüveget.

2014. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hu,mennyi szupergyerek an itt az orszagban,hat meg mennyi szuperanyuka. Jajj. Nem rohad a foga,mosom neki,,hat igen ezt is en,tudom,mas gyereke 11 honaposan onalloan mossa a fogat is. Nem tud egy szivoszalas pohar mennyivelfogkimelobb,ugyanaz a szajbajutasi mechanizmusa mint a cumisuvegnek. Csakmashogy hivjak. Krumpli- burgonya. Ugyanaz a lenyeg. Amugy baromira nem erdekel a sok okos anyuka, a lanyom is eleg sokaig uvegbol ivott tejet,kakaot,majdnem 4 eves koraig cumizott,tokeletesek a fogai. A lenyeg,talaltam egy masik cumit ra,kicsereltem,megoldottuk.
2014. máj. 10. 09:02
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez most csak egy kamukérdés, ugye?!
2014. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem aranyom , a mi gyerekeink nem szupergyerekek hanem normalisak. Tudod ez lenne a normalis. Es attol h szivoszalasbol iszik valoban nem sokkal jobb de haladas annak az iranyaba h letegye ezeket a dolgokat. De hoaba mondjak el neked ertetlen vagy. Senki nemszuperanyu csak ertelmesen, megfeleloen gondolkodnak amit te nem teszel meg es kesz. Ilyen egyszeru es fajhat az igazsag meg johetsz a sok hulyeseggel nincs igazad es ezt lathatod a valaszokbol is. De sebaj a te gyereked ugy rontod el ahogy neked jol esik.
2014. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
Az én kislányom 21 hónapos de este cumisüvegből itta eddig a tejét. pár napja kubus üvegből issza. simán elfogadta abból is. de ha nem akarta volna hagytam volna. egyébként a kinézetén kívül semmi különbség nincs a kubus üveg,csörös pohár és társai között. azon nem botránkoztok meg ha csörös pohárból iszik a gyerek vagy kulacsból, a cumis üveg se más csak azt egyenlővé teszik a csecsemőkkel. Engem ez nem zavar inkább az amikor 3-4-5 éves gyerek szájában ott lóg a cumi..... na az gáz.
2014. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%
Vajon miert nem lehet felfogni, hogy mindenki MAS. Ha kerdez valaki nem azert teszi, hogy le legyen ugatva, hanem azert, hogy ertelmes valaszt kapjon. Akkor most irok meg valamit ami olyan felhaborito, hogy huuuhaaaa. A b.nom 5 eves fia ha keri - mert a kistestvere is abbol iszik - megkapja meg a cucis uveget. Fogai szepek apoltak. Nem log a szajaban a cucc....minden elmulik....bezzeg....eeees lehet agyonra lepontozni please!
2014. máj. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!