Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi a max életkor egy...

Mennyi a max életkor egy kisfiunál, hogy ne piszkáljuk orvosilag? Fütyije letapadt, és késlekedni sem, elkapkodni sem szeretném!

Figyelt kérdés

Olvasni olyat is ,vannak kinek 5 6 éves kort mondott orvos..

Arra lennék kiváncsi volt e akinél ilyen esetben megszünt a letapadás,hogyan???

Ftorocort kenöcs,huziga fürdésnél vagy hogy?



2014. máj. 15. 08:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
En ugy todom csak edes kis hazankbsn ilyen nagy divat a fityma felvalasztasa. Regen gogy volt? Sehogy,mire eljon az az ido amikor funkcionalisan be kell toltenie azt a szerepet hogy hatra kell huzodnia,addigra felvalik. Nekem is fiam van,3 eves,nem fogom elvinni,ha az orvos kuld,akkor se!!! A bolcsiben az egyik anyuka pont a napokban meselte hogy o sosem vitte a fiait ilyen beavatkozasra, a legnagyobb fianak most 10 evesen valt fel magatol. Mindennapp tisztitotta,huzogatta amennyire engedte. En pont ezt csinalom. Ha picit begyullad,elocommal bekenem. Ez csak nalunk divik,hogy gyotorjuk szegeny futyiket. Meg is ertem hogy a pasik miert tartjak olyan nagy becsben es miert feltik :)
2014. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nálunk volt ilyen anno is,sajna a családban,a ma 27 éves öcsémnek is ”vágni” kellett,de rohadtul nem szeretném hogy odáig jussunk valaha is,bármit megtennék ellene,bár hálistennek az ilyen válaszok hogy ne piszkáljuk mert magátol leválik,valamelyest megnyugtatják a lelkiismeretem..

Köszönöm mindenkinek!!!! :)

2014. máj. 16. 21:05
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
11-es vagyok. Meg csak annyit,hlgy termeszetesen nem fanatikusan gondolom, hogy semmi esetre sem szabad hozzanyulni. De mig tud pisilni,mig nem gyulladt,addig szerintem csak kinzas,en biztos hogy nem fogom elvinni. A tobbieknek pedig,akik lehurrogtak,lepontoztak azt a valaszadot aki azt mondta a feher valadek a kenest szolgalja:nem a koszra es a pisire gondolt. A makkon a letapadt resz alatt bizony van feher valadek FAGGYUNAK hivjak,es igen a kenest szolgalja!! Nem osszetevesztendo a begyult trutyival,ami budos is. En jo meleg viz alatt szoktam visszahuzni a bort,ugy visszahuzva mosom,nagyon nagyon ovatosan huzom,ugy mosom,picit mintha "hatrafeszitenem",hulye szo,mert ez nem faj,biztos ertik s fius anyukak hogy ertem. De javasoljak az ulve furdest es ugy a vizben o huzogassa maganak. A meleg viz megteszi a magaet. :) Ne aggodj kerdezo,mire szuksege lesz ra,addigra felvalik. Ja,a ferjem is mondta hogy ot es a batyjat sem vite el az anyukajuk,meg emlekszik ra,tehat mar nagy volt,mikor teljesen felvalt neki!!!!
2014. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi !!!


Nem piszkálom neki ,csupán tisztitgatom amig hátrajön neki fájdalom mentesen addig,-amely rész idövel remélem azért ”nagyobbodgat” mig magátol leválik teljesen! :)

2014. máj. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!