Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti, Gergő könyveket...

Anna, Peti, Gergő könyveket milyen korú gyereknek meséltek? (mettől meddig szerették)

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 23:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy 2 évesnek melyikkel kezdjem? Nálatok melyik a kedvenc?
2014. máj. 21. 22:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy melyikkel kezdesz, de talán kezdjétek az elsővel az Annakönyvvel, mert ott kezdődik a történet, ott még csak egy gyerek van, és így sorban a többit. De mi nem sorban kezdtük, asszem a nagycsalád leszünkkel. :))

Mikor a fiamnak született az első tesója a Kistestvér érkeziket olvastam nagyon sokszor- mikor a 3. gyerkőc született, akkor meg előkertült sokszor a Nagycsalád leszünk.:)) MIndig volt aktuális mese.


ÉN úgy látom, sok szülő nagyon ki van erre a mesére-könyvre akadva, hogy milyen bugyuta. Én személy szerint nem tudom mennyivel más, mint más mesekönyvek, mert nálunk sem csak ez van, sok másik mesekönyv is van, és azok is előkerülnek. NEkem csak az számít, hogy nekik mennyire tetszik. Számukra érthető és mindennapi dolgokról szól. Pl nálunk volt, hogy nem akartak este fogat mosni a gyerekek, és elkezdtem mondani nekik, hogy emlékesztek rá, hogy AnnaPeti sem akartak fogat mosni,és Apa mutatta nekik milyen fekete lesz a foguk... felelvenítettük a mesét, megbeszéltük, hogy tönkremennek a fogak, ha nem tisztítjuk őket- és így mentek fogat mosni. A hajszárítás és körömvágás témában is volt már ilyen . :)) Szerintem pont ugyanolyan aranyos kis mesekönyv ez is, mint bármelyik másik. :)

2014. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk össze-vissza mennek, mondjuk nincs meg minden kötet, kb. 5-6 kötet van meg. Mi akkor kezdtük az egészet, amikor nagyon ellenkezett a fogmosás miatt. És ugye egyik részben pont erről van benne szó, azt vettük meg legelőször és azt kezdtük el olvasni. Egyébként ezt a módszert tudom javasolni, hogy ami éppen probléma az életetekben, azzal kezdjetek, szinte biztos, hogy van valamelyik részben, mert a családok mindennapi életéről szól az egész. :)
2014. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!