Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti rácsapnátok 3éves gyermeked...

Ti rácsapnátok 3éves gyermeked fenekére, ha nagyon csúnyán és rendszeresen bántaná az 1 éves kistesóját?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 12:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
1x biztos mérgemben, de inkább azt kellene kideríteni és megbeszélni, hogy miért bántja.
2014. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2014. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2014. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
igen.
2014. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Biztos előfordulna. Sok rászólás után. Utána megkérdezném, jó érzés volt-e, és elmondanám, ugyanilyen érzés a kisetsójának is, mikor ő bántja.
2014. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
39%
nem. mit tanulna igy meg? Hogy ütni lehet csak nyomos okot kell találni? Több idő és figyelem kell neki nem seggrepacsi.
2014. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Igen, es megkerdeznem, hogy miert csinalta
2014. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Már nem tudom, hogy mit tegyek! A szép szó sem használ, igazából semmi... :( Minden nap bántja és már elég durván! :'( Pedig nagyon jó gyerek és okos is, de ebben mégis olyan nehéz vele szót érteni! Nagyon el vagyok keseredve! Ha rácsapok a fenekére "szaranya" vagyok és iszonyú lelkiismeret furdalásom van! :'( De a kisfiam miatt is megszakad a szívem! Olyan tanácstalan vagyok! :'(
2014. máj. 21. 13:16
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Minket ütött a 3 évesünk. Kistesója nincs, de gondolom, őt is ütötte volna. Persze lehet, hogy testvérféltékenységből üti meg a tied.

Mi nagy büntetésekkel viszonoztuk. Oké, volt, hogy kapott is (a kezére), amikor már elszakadt a cérna. Hosszú hónapok voltak, de most már látszik, mikor ütne, gyorsan átgondolja. Persze voltak hatalmas sírások, balhék, hisztérikus állapotok, de azt hiszem, most már talán vége ennek az időszakának.

Nem vagy rossz, csak ember. Kitartás, következetesség.

2014. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
44%
biztos, hogy mérgemben eljárna a kezem. de én is úgy gondolom, hogy nem lehet arra nevelni a gyereket, hogy ne verekedjen, ha a szülő is megüti. ő még nem érti a különbséget. esetleg másfajta büntetés, pl sarokba állítás? vagy ha végképp nem megy máshogy, zsarolás? tudom,hogy csúnya dolog, de még mindig jobb, mint a tesó bántása
2014. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!