Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy anya a gyerekeit szájon puszilja? Nem egyszeri felindulásból, hanem rendszeresen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%

De, nagyon undorító.

Van egy régi ismerősöm, az a 9 éves fiától is szájra puszival köszön el reggelente. Ez már elég perverz.

2014. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok a szájrapuszi híve gyerekek szempontjából. És eléggé zavar, mikor ilyet látok, dehát mindenkinek magánügye, én ilyenkor csak elfordulok. Én nem puszilom szájon a két gyerekemet, és ezt senki másnak sem engedem meg. Mindenhová kapnak puszit, arc, kéz, láb, has, stb, de szájra nem. Ebből voltak is problémák mikor még kb2 éves volt a nagyobbik lányunk. Ő nem tudta, hogy szájra nem kell adni, és anyósom rendszeresen szájon puszilta. Akkor rászóltam anyósra, és abbahagyta. A gyerek meg nem értette miért nem lehet, hiszen otthon is látta hogy anya és apa is így csinálta. De neki is elmagyaráztam, hogy szájra csak a szerelmünknek adunk puszit. De nem is volt ezzel gond, azóta nem ad puszit szájra senkinek.
2014. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%

De az, de hát mindenkinek a saját dolga.

Én két okból nem szoktam szájon puszilni a fiamat, egyik, hogy szájon puszilni az ember a szerelmét szokta, nem a gyerekét, a másik meg, hogy soha nem lehet tudni, hogy milyen fertőzés lappang az emberben, akár egy herpesz vírus, akár egy légúti fertőző vírus, amit így szépen át lehet adni a gyereknek.

Szóval én ennek nem vagyok híve.

2014. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
43%

Én is, a férjem is a gyerekek szájára adunk puszit. Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló! Akiket ez zavar, AZ a perverz, mert Ő másra gondol...

Ennyi erővel a gyerek is a szerelmem:)))

2014. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
50%
Mi is adunk a gyerek szájára puszit, és ő is ad nekünk
2014. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, sokan "szerelmem"-nek becézik a gyereküket. Szerintem sem szép, nem illik az anya-gyermek kapcsolat tisztaságához, azon kívül tényleg növeli a fertőzésveszélyt. De én sem tenném szóvá, nem vágok pofákat hozzá, csak magamban megborzongok és csodálkozom, hogy egyébként normális, értelmes embereknek ez hogyan megy le...
2014. febr. 4. 10:34
 7/40 anonim ***** válasza:
58%
Nem a gáz szót használnám,nekem furcsa és értetlenül állok ez előtt,ott a szerelmem szokott megpuszilni a gyerekem meg a gyerekem nem a szerelmem.De csinálja mindenki a hogy akarja ettől még nekem nem ez a természetes.
2014. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
5%
Amíg pár hónapos, addig néha adok a szájára puszit, de amikor már nagyobb, akkor el sem tudnám képzelni, nekem olyan furcsa. Amikor már tudatos egy gyerek, akkor nekem ez nem fér bele.
2014. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
46%

Akkor ti nem is szoptattok?

Mert az is egy intim kapcsolat a gyerekkel, s a férjének is ugyan úgy csókolgatja a melletek.

Na meg miért más a gyerek száját megpuszilni mint a fenekét?! Hányan csókoljgatják a gyerek fenekét!?

Azt gondolom aki megborzong azon hogy a gyermekét szájon puszilja, az nem szereti teljen mértékben a gyermekét.

2014. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon durva, untintelligens, agresszív és korlátolt kijelentés volt.


Vannak bizonyos dolgok, nem akarok belemenni, amik a magyar kultúrában beleférnek a szülő-gyermek kapcsolatba, vannak, amik nem. A szájrapuszi, úgy látszik, határeset. Nem akarok példákat mondani, mi az, ami nem fér bele. A seggrepuszi kisbabánál belefér, tízévesnél nem. A szoptatás nemhogy belefér, hanem elvárás attól, aki képes rá. Nagyon buta dolog ennyire összemosni ezeket a határokat és összekeverni a szezont a fazonnal.


Nekem az ilyen agresszív emberekről mindig az a benyomásom, hogy azért próbál másokat hülyének feltüntetni, hogy saját magát igazolja. De erre miért van szükséged, ha annyira tudatában vagy az igazadnak...?

2014. febr. 4. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!