Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti rácsapnátok 3éves gyermeked...

Ti rácsapnátok 3éves gyermeked fenekére, ha nagyon csúnyán és rendszeresen bántaná az 1 éves kistesóját?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 12:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az nem megy nekik, csak az, hogy egy fenékre verésből országos tragédiát csináljanak. De majd amikor őket rugdossa meg a gyerekük 6-7 évesen, nagyon fognak csodálkozni. Nevetséges ez a hisztéria.
2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
59%

Ha nalunk ilyen testverutogetos szitu van, akkor en mind a ket erintett gyereket (nekem 3 van) magamhoz szoritom es puszilgatom, simogatom. Persze eleinte durcaskodnak, ki akarnal bujni az olelesbol, mert mergesek. De tartom oket, kerem az egyiket, hogy simogassa vagy puszilja meg a masikat. Iszonyu eroltetettnek tunhet igy leirva, de nagyon gyprsan megnyugszanak a gyerekeim.

Nem vagyok szent, sot sajnos nagyon indulatos ember vagyok, de azt tudom, hogy az agresszio agressziot szul es ha azt akarom, hogy ne verekedjen akkor nem verem en sem.

Mar tobb valaszt is irtam ide, lepontozast kaptam, sajnalom, hogy sok anyanal elfogafott a neha veres. Orulet!

2014. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 30-as.én leìrtam a példámat,csak le lettem hurrogva,h milyen szemét vagyok,h nem verem a gyerekem,hanem eltörtem a cumiját.ebből értette meg a dolgot,másból nem,de én egy szívtelen anya vagyok...
2014. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nevetséges,hogy egy fenékre csapásból már drámát csinálnak,nem verésről volt szó,de úgy látszik ennyi esze sincs itt néhány anyának csak vérben forgó szemmel támadják a másikat, ti szégyelljétek magatokat de nagyon!
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Amúgy egy felnőtt és egy gyerek tényleg nem egyenrangú,miért lenne? Nem hiszem,hogy annyi esze sincs itt soknak,hogy különbséget tegyen a verés és a néhai legyintés között.
2014. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30%

Ok, fenekrecsaparol szolt a kerdes, nem fenekrelegyintesrol. A csapas pedig veres, ne finomitsuk legyintesnek. De egyik modszer sem elfogadhato, mert eroszakkal tobbet rombolsz mint epitesz, kulonosen akkor ha a cel eppen az, hogy a verekedesrol szokassuk le a gyereket. Nos, ilyenkor ne verjuk, de szerintem sose.

A nem egyenrangu dolgot pedig ertelmes ember zsigerbol visszautasitja.

A 'verben forgo szem' pontosan azokra az emberekre jellemzo, akiknek 'elonti az agyat a ver' es meguti a gyereket.

Sokszor hozzaszoltam mar ehhez a kerdedhez, kapom is a sok feketepontot erte, de egyszeruen fajdalmas olvasni, ahogyan az anyukak irnak errol a durva temarol. Ezek azok a szulok, akik eddig babonak neveztek a gyerekuket meg milliokat koltottek lombikra, etc...

2014. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Nos én nem költöttem lombikra és sose költenék,és szánalmas ahogy erről a témáról beszélsz,van pár pszichológus ismerősöm és bizony el is küldtem nekik a kérdést,és bizony azzal a táborral értenek egyet akik szerint az,hogy ha más nem segít a gyerek kap a fenekére teljesen elfogadható része a nevelésnek,és kapaszkodj meg, szerintük titeket akik ennyire támadják azt aki rá mer ütni a gyereke fenekére elküldenének kezeltetni, hogy ennyire nem értitek mi a verés..
2014. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Az,hogy egyenrangú azt jelenti,hogy mindenki ugyanazt teheti meg,tehát akkor ha apa autót vezet akkor a 3 éves is vezethet adjunk neki kocsikulcsot,tehát ha apa fent marad éjfélig és elmegy sörözni a 3 éves is megteheti,egy gyereknek mások a jogai és a kötelezettségei,mint egy felnőttnek tehát nem egyenrangúak,ez nem azt jelenti,hogy a gyerek akkor rabszolga a szülő meg a király,hanem azt,hogy a szülő egy felnőtt, a gyerek meg egy gyerek és bizony a felnőtt dolga,feladata a gyerek nevelése, ha olyan a gyerek és más nem segít egy fenékre pacsi simán belefér,de senki nem írta,hogy ez az egyetlen módja a nevelésnek, a másik ha az egyik fájdalmat okoz akkor senki is kell érezni,hogy milyen érzés különben szép szóval sosem fogja fel,hogy a kicsinek fáj ha Ő bántja..
2014. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!