Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti rácsapnátok 3éves gyermeked...

Ti rácsapnátok 3éves gyermeked fenekére, ha nagyon csúnyán és rendszeresen bántaná az 1 éves kistesóját?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 12:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
38%

Nem!

Nagyon csodalkozom a valaszokon.

Verekszik a gyerek, akkor usson rajta az anyja egyet! jo peldat mutatsz...

2014. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is volt verekedős időszak.(játszón).ha megütöd,az csak rosszabb,az ellenkezőjét váltod ki.nálam a nagy bünti vált be:volt 3cumija.2őt eltörtem két egymás utáni napon,nagyon csúnya dologért.mondtam,már csak egy maradt,ha mégegyszer verekszik nem lesz több,nem veszek.na mint akit elvágtak,megszűnt az agressziója.csak apróságok vannak,de az még belefér.
2014. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
80%
Hogy a fenekére csapnék-e,azt nem tudom, de nem hagynám,az biztos,hogy bántsa a kicsit. Először szép szóval kérdezném meg tőle,hogy miért bántja, elmagyaráznám neki,hogy az nagyon fáj a kicsinek és neki hogy esne,ha egy nagyobb gyerek őt bántaná??? HA ez nem válik be,akkor jönne a büntetés,sarokba állitás, játékmegvonás, édességmegvonás stb. , ha ezek se vállnak be,akkor lehet,hogy a fenékrecsapás jönne. Szép vagy nem, de van,amikor csak ez segit sajnos.
2014. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%

14.38as vagyok. Komolyan azt gondoljatok, hogy cdak ez segit? Verekszel? Akkor jol megverlek en is, mert verekedni csunya dolog. Erted mar, te kolyok?

Nekem van 3 gyerekem, es nem vagyok alszent, mar utottem meg a legnagyobbikat. A kicsiket nem, mert ok egyszerubb esetek.

De ha ok neha durvaskodnak egymassal, akkor soha nem buntetem azzal, amit ok maguk is tettek. Ez szerintem egyszeru.

2014. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%
Igen,van olyan gyerek akinél elkerülhetetlen,nem lesz semmi baja viszont szinte biztos,hogy ebből ért.
2014. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
54%

Kivancsi lennek arra, hogy a fenti 'persze, hogy utnem' anyuka fel merne-e vallalni ezt a kegyetlen es szerintem ostoba velemenyet szemelyesen is, nem csak igy anonim modon a forumon. Miert van az, hogy nem latunk uton-utfelen gyereket vero anyukakat ill. szemelyesen meg egy anyat sem hallottam azt mondani, hogy az agressziot agresszioval bunteti?

Azert, mert mindenki tudja, hogy ez agyament es nem igy kell csinalni.

Legyszi ne verjetek a nagyobb gyereket ha a kisebbet bantja. Le kell ultetni egy szekre, ki kell vonni a jatekbol, etc...

A valaszra valaszolva en nem utnem ezert.

2014. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi szuperanya...mert a cumieltörés nem brutális, á, dehogy, de egy kis fenékrepacsi, na, az már húúú...hívjuk az ombudsmant.
2014. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%
Képzeld ketves utolsó,mielőtt eltörtem a cumiját már mindent kipróbáltam.volt szép szó,csúnya szó,seggre-kézreverés.és tapasztalatból írtam,h visszafele sül el a dolog,ezért olyat kellett kitalálnom,ami hatásosabb.ez bevált:2 cumi eltört,abbahagyta.szerintem értelmesebb,mint minden nap megütni a gyereket.ha ettől szuperanyu vagyok,HÁT AKkOR ÉN AZ VAGYOK!!!ezt is le lehet pontozni...
2014. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
54%
senki sem mondta,hogy mindennap meg kell ütni a gyereket,de a cumi eltörés az azért nem semmi
2014. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy mindenki egyetért a gyerek megütésével,de mit csinálnátok,ha a férjetek megütne,mert nem tetszik neki valami???az nagy felháborodás lenne,mi?az erőviszonyk egyik esetben sem egyenlő.a kisgyerekek azért verekszenek,mert nem tudják levezetni a dühüket.ezt kell nekik megtanítani ilyen pici korban.de nem úgy h te is jól elfenekeled.egy kis suhintás semmit nem ér.ahhoz h megjegyezze el kéne verni erősen.ti ezt ilyen tiszta szívvel megteszitek???és igen a cumieltöréstől nem lett lelki beteg.3 éves és nagyon jó a viszonyunk,a szabályokat,amik nagyon fontosak,betartja,szót fogad.nem kellett érte mindig a fenekére csapnom.
2014. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!