Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire vall az anyai elhanyagolt...

Mire vall az anyai elhanyagoltság ha mióta gyerek van már ki sem öltözöm néha elfelejtek fésülködni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön hozzám senki, nincsenek ismerőseim ezért úgy öltözködök mint egy csöves.

2014. máj. 23. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem tetszik ez a cikk,azt sugallja,hogy ez a normális.Hát nem.Én 30 kg-ot híztam terhesen,el lehet képzelni,szülés után olyan voltam mint egy tehén.Amint abba maradt a szoptatás,rögtön kemény diétába kezdtem,mellette sportoltam.Nagyobb méretű ruhákat addig sem vettem,mert nem terveztem állandóra azt az állapotot.65 kg-nál stagnáltam én is hónapokat,aztán csak megindult,mára már ugyanolyan vagyok mint régen (173/57 kg) stíráim voltam,nem tudom hogyan,mert elvileg ezek nem tűnnek el,nekem nem látszanak,pedig a mellemn,egy kisujjnyi vastagságú stira volt.Narancsbőr van valamennyi,ez annyira nem izgat,mindenkinek van.


Napközben én sem csípem ki magam itthonra,de igenis megfésülködök,meg fogat mosok,mert azért van egy alap.

Ha a párom hazajön,akkor mindig rendbe teszem magam : parfüm,kontaklencse,normális,szép ruha.Ha bárhova megyek smink.


És ezek nem nagy dolgok.Nem kell sem vékonynak lenni,sem gazdagnak,hogy egy nő csinos és szép legyen,mindenkinek egyéni igénye hogy érzi magát jól.Én vékonyan,hát nem hagytam hogy a súly rajtam maradjon.

A halálom hogy szép,és fiatal nők,egy gyerek után úgy néznek ki,hogy rossz rájuk nézni.

2014. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

"tíráim voltam,nem tudom hogyan,mert elvileg ezek nem tűnnek el,nekem nem látszanak,pedig a mellemn,egy kisujjnyi vastagságú stira volt.Narancsbőr van valamennyi,ez annyira nem izgat,mindenkinek van."


Pont erről szól a cikk. Ha megnézed a videót, meg a képeket nem arról szól, hogy maradj kövér stb. hanem a el kell fogadni a hibáinkat.


Te is írod van narancsbőröd valamennyi, de az kit izgat, mindenkinek van.


Engem azért hat meg az a cikk, mert én 11 éves koromtól fogva csíkosodok, leginkább a mellem (sajnos hirtelen nőtt meg) és az, hogy nem tudtam magam elfogadni egész tinédzser koromban emiatt, rosszabb volt mint bármi más. A cikk csak arra mutat rá, hogy senki se tökéletes. A videóban is láthatsz igazán csinos vékony anyukákat, pár csíkkal stb.


Sajnálom, hogy nem tudtad megérteni mit akartam ezzel írni.


Most ennyi kiló vagy. És mi lesz 20 év múlva? Sírva fakadsz? :)

2014. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Jajj tudom majd ebbe is belekötsz, de 50 év körül hiába fogyózik az ember, ugyanolyan szép nem lesz, csak vékonyban öreg. Nem szebb, nézd csak meg Teri Hatchert.

Folyton edz, mindig szép akar lenni, mégis ilyen 49 évesen:

[link]


De ezzel semmi baj, csak az mutatja, hogy ő is emberből van.

2014. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kötök bele.Nem akarok tökéletes lenni,csak van magammal szemben egy igényem,elvárásom.E közé tartozik,hogy nem akarok 70-80 kiló lenni mert nekem az nem áll jól.Dehogy akarok én majd 50 évesen 25-nek látszani,sőt mindig azt mondom,hogy én képtelen lennék botoxolni vagy ráncot felvarratni.

Mindenki fogadja el önmagát,de úgy hogy mindent megtesz azért,hogy igényes,és ápolt legyen.Nekem is vannak tökéletlen részeim (pl.a combom) de nem is mutogatom.

2014. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Idősebb korban egyébként jobb ha picit teltebb az ember,mert ha nagyon vékony,és aszott hamarabb ráncosodik (ez látható Terin) illetve a sok plasztika,amit szerintem nagyon nem kellett volna.

Egyébként hál Istennek jó a genetikám,a mellem is ugyanolyan mint szoptatás előtt (igaz ebben számít az is,hogy nem nagy csak B kosaras) de ha elcsesződött volna,én felvarratom az tuti.Van amit fogadjon el az ember van ami ellen tegyen,én úgy gondolom.Mindegy hány éves.

2014. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem is értem. Kedvenc példám erre Courteney Cox. Olyan béka szája lett szegénynek, pedig szerintem igazán szép nő volt! És fogadjunk ráncosan szebb lenne, mint széthúzott szájjal.
2014. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!