Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tolerálnád, ha a...

Hogyan tolerálnád, ha a szomszéd szólna, hogy zavarja a gyerek hiszti, sok ordítás?

Figyelt kérdés
Hiszen próbálsz ellene tenni, csak nem mindig sikerül.

2014. júl. 10. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocs... Tojd le akartam mondani...
2014. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

megmondanám neki, hogy megértem, engem is borzasztóan zavar és nekem élesben, falak tompítása nélkül kell hallgatnom... :)

mondjuk nálunk nincsenek bekattanós napok, ha olyan, akkor leviszem a levegőre, játszótérre, ott eressze ki a gőzt, ne a lakásban. volt már olyan is, hogy szakadó esőben, esőkabátban, gumicsizmában rohangáltunk, mert nem bírt magával bent. azért nem szabad szerintem hagyni, hogy egész nap a gyerektől zengjen a ház, ahogy én elvárom, hogy más se 12 órán keresztül fúrjon ha felújít, mások is elvárhatják felém, hogy ne ők szívjanak egész nap

2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó véleményével teljes mértékig egyetértek.
2014. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Elég érdekes, hogyha a szomszéddal van gond, vagy a fagyis kocsival nem ennyire megértők az anyák.

Kicsit se kettős mérce.

2014. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom ez valami begyepesedett öregasszony vagy öregapó.

Mit mondanék? Hát hogy gyerek!!!!

Nem érdekelne, úgysem amiatt fegyelmezem a gyereket, hogy a szomszédot ne zavarja, hanem úgy amúgy is. Nyilván van gyerek aki hisztisebb van amelyik nem, de hisztizni mindegyik tud :)

Ne foglalkozz vele.

2014. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!