Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Nektek belefér a...

Anyukák! Nektek belefér a házasságotokba, hogy apuka minden hétvégén bulizzon?

Figyelt kérdés

Azon kívül motorozik,motoros találkozókra koncertekre jár!

Vagy velem van a baj,hogy úgy gondolom aki már családot alapít az ne partizgasson minden hétvégén...persze nem azt mondom néha(2-3 havonta) nem kell kiereszteni a fáradt gőzt de mindíg???



#jmhg
2014. júl. 31. 14:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
nem határozotan nem .én nagyon dühös lenék rá ,és megkérdezném hogy mi a fontosabb neki családja vagy haverok és bulik.
2014. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én ezt nem tudnám agy csinálni. Válasz elé állítanám, vagy vissza vesz a programjaiból, vagy elveszíti a családját.

Mi 20 éves korunk óta alkotunk 1 párt. Évekig minden hétvégén mentünk a barátokkal ide-oda, nyáron nyaralni, télen telelni. A gyerekek születése után valahogy az volt a természetes neki is, hogy nem ment a haverokkal. Bár szerencsénk volt, mert valahogy le is koptak szépen lassan, nem is csábították, hogy menjen. Meg munkahelyet is váltott, rengeteget dolgozik, kedve sincs dorbézolni.

2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a válasz most komoly??? Életed legnagyobb hibája??? Akkor meg válás!! Aztán annyi!!! És nem kell elviselned!!
2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nm is nagy bulizós volt,mikor megbeszéltük hogy akkor gyereket akarunk megígérte,hogy nem fog járni.Azon a nyáron nem is,meg még vagy egy évig miután megszületett a lányunk,majd elkezdte megint.Nem tudom hol sokalltam be,talán a sokadik reggel 7-re hazajövésen vagy azon,hogy ilyenkor bűzlik a piától,egyszerűen undorodom tőle,és megmondtam,hogy a gyerekem nem ezt fogja látni,hogy apa később jön haza mint ahogy ő felkel.Na meg az ilyen bulizós pasik előbb-utóbb félre mennek,ezzel azért nem árt tisztában lenni.Ultimátumot kapott,ha maradni akar akkor fejezze be,ha neki a buli meg az ivócimborák kellenek akkor Isten áldja,mehet.Próbált kompromisszumot,de az nála sose jön be,mert mindig egyre többet egyezkedik,végül beletörődött,most nem megy el egyáltalán.Néha vannak kétségeim nem-e sokall be majd,és akar kitörni,de akkor tényleg vége,mert nekem ez nem fér bele.
2014. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném el!!!!! Ha nem bír megváltozni elhagyom!!! Azzal meg ne gyertek hogy a gyerekek miatt együtt kell lenni!!! Hagyuk már!!! Mert biztos jó látniuk hogy az annyuk szomorú...
2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%

pont azt akartam írni, mint a 22-es!

Minden hétvégén roppant sok! Nekem a férjem azért nincs itthon, mert sokat kell utaznia a munkája miatt, még ezt is nehezen viselem, hátha még bulizna...


Mi is buliztunk, mi sem beszéltünk meg mindent, mégis felfogta, hogy apa. A te férjed nem nőtt fel. Könnyű utólag mondani, hogy meg kellett volna beszélni. Nem, szerintem nem lehet előre tudni, ki hány pelust fog feltenni a kölykére, sőt anyaként magam is meglepődtem, hogy mennyire melós egy (főleg 2) gyerek. Csak mi anyák, nem tehetjük meg hogy szarba hagyjuk a másikat és lelépünk. Mert itt erről van szó szerintem. Mindenképpen tisztázzátok hogy mit akartok egymástól.

2014. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Egész gyerekkoromból az maradt meg,hogy anyám a szobájában olvas,apám meg állandóan haverozik,bulizik,soha nincsen otthon,nagyon sajnáltam anyát :( én ezt nem akarnám magamnak,magunknak.Anyu is akkor virult ki mikor elváltak,mikor elköltöztem,akkor meg egészen kivirult volt ideje eljárni,magára,sokkal jobban van azóta,és örülök,hogy boldog.
2014. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

En nem engednem hogy a gyerekeim ilyen peldät lässanak...

ELVÄLNEK!!! -de azonnal,es ujra terveznem az eletem !!!

2014. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

enyém minden szombaton megy. letesszük a gyereket és megy a haverokhoz, majd éjjel 1-2 körül jön. vasárnap felkel a gyerekhez én meg kipihenhetem magam.

mi megbeszéltük ezt, neki haverozásra van szüksége heti 1x, nekem sokáig alvásra :)

néha nincs kedvem itthon ülni egyedül, akkor megkérem, hogy ne menjen, inkább nézzünk meg egy filmet, abból sincs gond, akkor marad :)

de nem zavar a dolog és emiatt nem is válnék.

ha meg zavarna akkor biztos meg tudnánk beszélni és csökkentené

2014. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!