Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Nektek belefér a...

Anyukák! Nektek belefér a házasságotokba, hogy apuka minden hétvégén bulizzon?

Figyelt kérdés

Azon kívül motorozik,motoros találkozókra koncertekre jár!

Vagy velem van a baj,hogy úgy gondolom aki már családot alapít az ne partizgasson minden hétvégén...persze nem azt mondom néha(2-3 havonta) nem kell kiereszteni a fáradt gőzt de mindíg???



#jmhg
2014. júl. 31. 14:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%
ÚGY GONDOLTAM...ha-ha
2014. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Egyik napról a másikra dobja el az addigi szokásait???"


4 éve apa már lett volna ideje "felfogni",hogy megváltozott az életünk!


Az meg hogy olyan párt választok magamnak aki nem bulis..hát ti fiatal korotokba nem buliztatok??A fiatalok 99%-a bulizik fiatalon!

2014. júl. 31. 14:44
 13/29 anonim ***** válasza:
Az én férjem minden hétvégén péntek, szombat haverozik. Nekem sok, neki kevés. :(
2014. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
22%

igen bulizik, de az kicsit lecseng a 20/30as évekre, amikor jönnek a komoly dolgok (együttélés/lakásvásárlás/esküvő/gyerekek/stb)


te meg azt hitted majd megváltozik, röhög a májam

2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
De buliztunk, de nem minden hétvégén! Mármint fiatalon,vagyis 18-25 évesen talán igen, de utána már nem jártunk el minden hétvégén.
2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

és te ezt hogy tűröd??

veszekedtek ezen vagy már beletörődtél és "jópofát" vágsz hozzá és másnap megy minden a régibe???

2014. júl. 31. 14:45
 17/29 anonim ***** válasza:
38%
Kezdem megszokni ezt az életet. Néha majd belepusztulok, de tudom, hogy neki erre szüksége van.
2014. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

17: és ugye milyen kedves a férjedtől, hogy figyelembe veszi, hogy neked/nektek mire van szükségetek


és ilyen ffiaknak ti szültök!!!!

2014. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
-es mi a helyzet a közös programokkal? talan ha több gyerekekkel eggyütt programot szerveznel ra erezzne az izere es Ö is igenyelne....
2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"és ilyen ffiaknak ti szültök!!!!"


Életem legnagyobb hibája,hogy egy ilyen embert megalyándékoztam két gyönyörű gyerekkel!!!


Közös programra már nincs is kedvem a két gyerekkel hármasban kirándulunk,csavargunk sokat!Olyankor jól érzem magam és elfelejtek minden c.art!

2014. júl. 31. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!