Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem szerint nem vagyok...

A férjem szerint nem vagyok komplett! Szerintetek sem? Mit tehetek, hogy ne kapjon újra és újra el a vásárlási láz?

Figyelt kérdés
Egy a ,,baj" velem állandóan gyerekruhákat vásárolok, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne vegyek, folyton a netet is lesem, hátha kifogok egy szuper kis csomagot. De nagyon túlzásba estem legutóbb mert egy méretből 187 db ruhát vásároltam meg. 1 éves a kisfiam, de kb 500 darab kinőtt ruhatárral rendelkezik. Én is belátom, hogy ez már túlzás, de egyszerűen nem bírom abbahagyni a vásárlást!

2014. aug. 7. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy rettenetesen kriminális vagyok a gyerekruhákkal kapcsolatban, egy kis folt ami nem jön ki, vagy már minimálisan bolyhos ott landol a kukában. Csak a hibátlan újszerű ruhákat tartom meg, már helyem sincs tárolni, de nem tudok tőlük megválni nincs szívem hozzá. Magamnak nem veszek semmit, sajnálom rá a pénzt, csak ha nagyon nagyon szükséges.
2014. aug. 7. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel valamelyik hirdető oldalra te is a kinőtt ruhákat vagy vidd ki a piacra. Szólj ismerősöknek hogy van eladó babaruci nálad és ha sikerül valahol eladni őket akkor abból tudsz mást is venni vagy akár ruhát, nagyobb méretben a gyereknek. Ha pedig megint kinövi újra árulhatod őket.
2014. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Na,mintha csak magamról olvasnék.Állandóan a gyerekruhákat veszem a lányomnak.Mindenhol arra vadászok.Imádom a szép,csinos,rózsaszín,kis cuki,édes csajos rucikat.

20 hónapos a lányom.Rengeteg,de rengeteg ruhája van!

De nálunk ebből szerencsére nincs gond.Amiket kinőtt azokat,ingyen elajándékozom azoknak akiknek szüksége van rá,illetve bölcsibe,kórházba,orvosi rendelőbe,védőnöhöz viszem,ott hasznát veszik.

Kb. havi 50 ezret költök csak a gyerek új ruháira.

A férjem ebbe nem szól bele,sőt.Mindig mondja,hogy a gyerek az én dolgom. :)

2014. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Húúú... nem semmi.

Tényleg add el. A ruhafotókat pedig tartsd meg. :)

De a hibásakat se dobd a kukába, kérlek, adományként szívesen fogadnák gyerekotthonok, anyaotthonok, Vöröskereszt, Máltai stb.

2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk meg ez a rengeteg játék.Nem is tudom minek vettem ennyi játékot.Imádom a játékokat.Éppen tegnap takarításnál fogadtam meg hogy most sokáig nem veszek.Egyszerűen nincs hol tárolni.Nem lehet rendet tartani tőlük.Ruhából csak a szükséges mennyiséget veszem mert hamar kinövi.Egyszerűen szabni kell egy határt hogy elég volt.
2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Boltkóros vagy:) Egyszerűen vegyél erőt magadon!
2014. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Más család örülne egy kopott ruhának is..ne dobd ki, inkább vidd el a védőnőtökhöz, vagy írd ki ingyen elvihető ruhás csoportba!
2014. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Nalam is ez van de meg csak 5honapos a kisfiam.az a rengeteg kinott ruha.ugy sajnalom...volt ami rajta sem volt.bennem pont tegnap tudatosult h vasarlassal vezetem le azt h itthon vagyok "bezarva".

Ja es ami tetezi a gondot h pesten lakok a belvarosban.h&m c&a,plazak egy kopesre...:-(

2014. aug. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

sajna tényleg nem vagy komplett ,én is szeretek gyerekruhát venni de ennyi ruhája 3 gyerekemnek nincs összesen ,nekem van fékem aki rámszol illetve én magam is látom hogy nem kell a 10. nyári ruha lánynak vagy a 10.polo.

juson eszedbe hogy nem kell ennyi ruha .

2014. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem vagy 100% as az biztos . van rajta egy kis folt és dobod a kukába? mosd ki és használhato. vagy van ennyi pénzed? akkor miért vezsel használt ruhát. igaza van a férjednek
2014. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!