Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem szerint nem vagyok...

A férjem szerint nem vagyok komplett! Szerintetek sem? Mit tehetek, hogy ne kapjon újra és újra el a vásárlási láz?

Figyelt kérdés
Egy a ,,baj" velem állandóan gyerekruhákat vásárolok, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne vegyek, folyton a netet is lesem, hátha kifogok egy szuper kis csomagot. De nagyon túlzásba estem legutóbb mert egy méretből 187 db ruhát vásároltam meg. 1 éves a kisfiam, de kb 500 darab kinőtt ruhatárral rendelkezik. Én is belátom, hogy ez már túlzás, de egyszerűen nem bírom abbahagyni a vásárlást!

2014. aug. 7. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg beteges!

Nem is irigyellek,hogy meg tudod venni a ruhákat,míg más egy zoknit sem tud adni a gyerekre.

Legalább ne pazarolj és a ruhákat ne a kukába dobd ki...

2014. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek a 2 hónapos kislányomnak vásárolni. Imádom a kis szoknyácskákat, meg az egyéb csinos szetteket, de azért ez már tényleg túlzás! Szerintem kompenzálsz valamit a sok vásárlással.Derítsd ki, hogy mit és keress rá más megoldást! A ruhákat meg ne dobd ki, inkább add olyannak akinek szüksége van rá!
2014. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy komplett, de ezt nyilván te is tudod. Ez valamiféle pótcselekvés nálad. Végy erőt magadon, ilyen egyszerű.

Azt az időt, amit a neten lógsz gyerekruhák után koslatva, inkább a gyerekeddel töltsd el értelmesen. A pénzről nem is beszélve.

2014. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el hogy nem egy kamu kérdés...187 db ruhát egy méretből..ááá neee
2014. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, próbálom visszafogni magam a ruha vásárlással! 3 gyerkőc van, a két kislányomnak is rengeteg megszámolhatatlan ruhája volt, persze gyorsan ki is nőtték őket sok még rajtuk sem volt, egy méretet hordanak, óvisok, 1 év van köztük. Már voltam nekik vásárolni ruhákat, de nem estem túlzásokba szerintem még kevés is lesz. A kisfiamnak most jó darabig nem kell semmi. Megfogadtam a tanácsotokat feltettem nagyon olcsón a kinőtt ruhákat a netre 100 db-os csomagonként, fillérekért, több zsák gyerekruhát szedtem össze amik már kicsik! :(
2014. aug. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!