Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komolyan én vagyok a rossz...

Komolyan én vagyok a rossz anya, mert nem engedem a Mekibe?

Figyelt kérdés

A 4 éves lányunk teljesen odavan a McDonald's-ért. Eddig nem kerültük szándékosan, hetente evett ott. Aztán most elvitték mamáék külföldre, mert velük idén nem ment nyaralni. Ott viszont csak gyorskaját evett, mert "ne őket utálja a gyerek, ha nem ott eszik".

(Az a bizonyos utálat egy 10 perces hisztit jelent amúgy.)


Amióta hazajöttek, nem evett meg mást, ő csak ott akart enni. Eddig tűrtem, reménykedtem benne, hogy megunja. De láttam, hogy ez esélytelen, szóval most pár napja kerüljük a McDonald's-okat. Hisztizik, sír, de azért csipeget az éttermekben, vagy a vacsorából is itthon.


Szombaton lejöttek apósomék és a barátnője kérdezte, hogy elvihetik-e sétálni, meg elviszik névnapi ajándékot választani (jövő hónapban lesz). Mondtam nekik, hogy Mekibe ne menjenek, erre mikor hozták haza, mosolyogva meséli a lányom, hogy végre megint ehetett ott és mutatta, milyen játékot kapott.

Tegnap a családi ebéden megint eljátszottuk ezt és anyósom megjegyezte, hogy miért koplaltatom szegényt, engedjem már azt enni, amit akar.

Ma a férjem is tett egy érdekes megjegyzést és picit elbizonytalanodtam.



Most akkor engedjem, hogy egyen, amit szeretne?

(Az elhízás veszélye nem fenyegeti.)


2014. szept. 22. 15:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%
Ne engedd, hogy azt egyen, amit szeretne, mert te vagy a felnőtt, nem ő, és igen, rossz anya vagy! Bocsi, de nem főzől, és mekis kajával tömöd szegényt, engedsz a hisztijének, és egyáltalán nem fontos számodra a családod egészsége sem, és hogy otthon, együtt egyetek!
2014. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 limbohusi válasza:

mi évente talán 1 2 szer eszünk ott is amúgy nem mutattál neki olyan képeket hogy milyen kövérek a gyerekek ha mindigy csak mekibe esznek mert én már sok sok ilyet láttam olyan sokat húúúú!egy szóval mutas neki antipéldát.

baj?

2014. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a lányod nagyon hisztis.

Tudom hogy nem ismerem, meg biztos hogy én is ilyen voltam kiskoromban...de én adnék neki egy kiadós beszélgetést hogy nem csak ové a világ.és nem csak az van amit ő akar.

2015. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!