Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A saját gyerekkorodból milyen...

A saját gyerekkorodból milyen varázslatos játékmotívumokra emlékszel?

Figyelt kérdés
Pl. a kék ruha a babán a tündérséget jelentette, a barna átváltoztatta sellővé; vagy háromszor kellett megütögetni a doboztetőt, hogy nyúl jöjjön ki beőle stb.
2014. okt. 7. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagypapám mesélt nekem manókról, akiktől nem féltem,ellenben a szobában lévő kályha lángjától nagyon. Akkor arra azt mondta, azok is manók:)

Ezt sosem felejtem el:)

2014. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Gondolkozzatok, és írjatok még!

2014. okt. 10. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

én a tesommal játszottam me, dehát gyerek voltam, így nem szép a vége..


de szóval egyik elalvás előtt magamban dohogtam valamin, megkérdezte kivel beszélek. erre improvizáltam, hogy egy manóval. rögtön odanézett,mondta nem látja. közöltem, hogy csak én láthatom.meséltem róla egy keveset. elaludtunk.

következő este kérdezte, hogy most nem beszélsz a manóval? de valahogy akkor is dühösen feküdtem ágyba(én nem tudom mi húzott mindig fel gyerekként..)szóval hirtelen azt mondtam neki, nincs is manó, csak én találtam ki, hagyjál.és elaludtunk.


így visszagondolva lehettem volna érettebb agyú, hogy felfogom, hogy ő valóban még hisz ezekben a dolgokban, mert csak másnap esett le, hogy totál elhiszi. és felnőtten meg sajnálom azt a kislányt.

két év van köztünk csak.

2014. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem szabadott rálépni a repedésekre a járdán, ha pedig mégis megtette valaki, akkor átkozott lett és 3szor meg kellett pördülnie, hogy "lehulljon róla" az átok. :)Persze így szédülten kicsit aztán egyre gyakrabban léptünk rá a repedésekre, de vicces játék volt.
2014. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki "meghalt" a játékban, az élesztőt kapott és minden ment tovább, persze nem ettük meg, ott se volt, csak hallottuk a szót. Azt hittük tényleg, hogy az élesztő (sütéshez) jó erre. :)

Volt sok varázsigénk is varázsmozdulatokkal, mindenre volt valami.

2014. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A járda repedések ismerősök :D

Általános iskola alsó tagozatában volt egy pályánk,amire bikafejek voltak festve,amolyan chicago bulls utánzat. Ha arra ráléptünk a küldetéseink alkalmával,akkor máshova teleportált minket. Vagy volt egy furcsa mászókánk talán csiga formával. Az volt a várbörtönünk. S ha más küldetés,akkor kellet fedőnév is! Én általában RDA (Richard Dean Anderson alias MacGyver) voltam lány létemre vagy DJE (David James Elliot alias Harmon Rabb a JAG-ből). Lehet,hogy beléjük voltam zúgva 10 évesen?! :D

2014. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!