Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónaposommal rémálom az...

21 hónaposommal rémálom az altatás?

Figyelt kérdés
Esténként már fél kilenckor hisztizik, hogy álmos és húz át a szobájába. Mellette szoktam feküdni míg elalszik aztán átrakom az ágyába. De most azután, hogy bemegyünk egy órát is képes helyezkedni forogni és szórakoztatni magát. Reggel 7kor már fent kukorékol de ma meg már délben sem tudtam elaltatni. Teljesen kész vagyok tőle mert így borul az egész nap és semmit nem tudok megcsinálni tőle délután 5kor meg már hisztis lesz, hogy fáradt de akkor meg már hova hagyjam aludni. Már egyben a gyomrom ha altatás jön annyira utálom. Valakinek van valami tanácsa?
2014. okt. 11. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

cukrosakat(bármi ami édes, vagy gyümölcs)semmiképp ne adj neki már 1-2 órával lefekvés előtt, mert magamra ismertem amikor bekávézok. lefekszem nagy fáradtan, aztán jön a forgolódás..

a gyerekeknél a cukor rendkívül pörgető!

esetleg valami meleg ital ami eltömíti, elbágyasztja.kicsit besötétínei, csend, béke.megvárni míg mélyebben elalszik, utána zörögni a háztartással.

2014. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni mint az első!

A 4,5 éves fiam is a mai napi úgy betud pörögni ha csak egy kocka csokit eszik ebéd után lefekvés előtt,hogy csak forgolódik de látom,hogy közbe meg álmos du 4-kor meg már hisztizik a fáradságtól!

Ha mellé fekszel,ne csinálj semmit,csukd le a szemed mintha aludnál akkor is ha ő közben "ribiliózik",egyszercsak megunja mert anya nem szórakoztatja és bealszik hidd el!

zért egy 21 hósnak még nagyon kellene a délutáni alvás!!!

2014. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik,hogy bejött, hogy nem figyelek oda rá hanem úgy csinálok mintha aludnék. Így elég gyorsan abbahagyta és elaludt. További szép napot kívánok és nyomtam a zöld kezeket :-)
2014. okt. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!