Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerek szerintetek meg...

3 éves gyerek szerintetek meg tud csinálni ilyeneket?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm lánya alig 3 éves. Anyuka nem győzi megosztani egyik közösségi oldalon hogy mikben segit otthon a kislàny. Pl. Felmos, mosogat, krumplit rèpàt pucol hámozóval, kistesó 3 hónapos ès pelenkázza, falun laknak és vannak àllataik ugyhogy csibét, kacsát pucol, szőlőt présel stb... Néha az agyam eldobom mikről rak fel képet hogy azt a gyerek csinálta. Multkor beszéltem vele ès rákérdeztem hogy ugye ezeket nem valojában csinàlja a kislány és csak egy kép erejéig állitják-e oda.. erre azt mondta nem csak odaállitják hanem szèpen csinàlja ezeket a dolgokat már. Arrol áradozott milyen szépen tudja pucolni a csirkéket, gyönyörűen egyedül tisztába teszi a tesót kakinál is, és a szőlőpréselésnél milyen ügyesen huzta a prést és tök sok levet kipréselt ( na ezt főleg nem hiszem el hogy megbirta huzni a prèst ).

Van hasonlo tapasztalatotok? Vagy csak nekem ilyen hihetetlen?


2014. okt. 30. 08:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Januárban lesz 3 éves a kislány!
2014. okt. 30. 08:11
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah és a favágást ki is hagytam :D
2014. okt. 30. 08:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy kamuzik :D :D De legalább vicces:D
2014. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is falun élünk,nekem 3 gyerek van itthon, a kicsi 3 éves. Szándékosan soha nem erőltettem rájuk a munkát,viszont ha érdekelte valamelyik valami is,segíthetett. Nos enyhe túlzásnak tartom,hogy felpucol,ki tokol egy csirkét csórikám. :D Nálunk is van minden fajta apró jószág,birka kecske.. szőlőt is préseltünk idén is,de a 3 évesem nem tudta megmozdítani se a prést, ellenben a 8 éves nagyobb már ráncigálta. A 11 évesem pedig besegít most már,porszívózik,burgonyát,répát pucol,de mosogatni nem engedem még. De jelzem 11 éves. Szóval igazából ha a kisgyerek élvezi,érdeklik a ház körüli munkák,hát üsse kavics,engedje a szülő egy kicsit,hogy segítsen. De az hogy pelenkázza a tesót,meg 3 évesen bejárónő legyen a gyerekem,ez azért durva!! És számomra hihetetlen,hogy egy ekkora gyerek egy kakis pelenkával elbír.Ugyan már!! :D Még a 11 évesem se bírja rendesen bepelenkázni az unokahugát...
2014. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok még mindig. Szóval kamuzik 80%-ban,és feltűnési viszketegségben szenved az egyén...aki minden bizonnyal egy szuper gyerek,szuper anyja!
2014. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagy kamu :D Kis fizikai munkát igénylő dolgoknál persze oké lenne, engem is megtanított Nagyapám sakkozni 3 évesen, meg láttam ekkora doboló kisgyereket is. De szőlőprés :D
2014. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Áh nem hinném hogy igaz. Az én 3 évesem már a játékok elpakolásánál megakad :/
2014. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fát vág? Ez azért már több soknál, anyuka nem komplett az biztos
2014. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ezeket csak a kep erejeig csinaljak. tetszett az a hozzaszolas hogy az o gyereke meg az osszepakolasnal is megakad :) eddig a fiam is igy volt.aztan megelegeltem es mondtam ha nem pakol ossze felszivja a porszivo.nem hitte el igy egy kis papirdarabor felporszivoztam.utana ugy elkezdett pakolni :) es mar mondani sem kell neki hogy pakoljon ossze.ha nem jatzik magatol osszepakol.3 eves
2014. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy csinálja, de azért olyan "színvonalon" mint egy felnőtt, biztos nem tudja csinálni (sem olyan erőnléte, sem olyan kézügyessége nincs még szerintem). Szereti és büszke a kislányára, biztos azért mondja, hogy persze, hogy tudja a lánya. :)
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!