Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért zavar másokat, hogy 21...

Miért zavar másokat, hogy 21 évesen 3 gyermekem van (lesz)?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,nem vagyok cigány!-sokan gondolták/gondolják ezt!
2010. jan. 31. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi,sokakat akkor is zavar,ha 36 éves vagy.:))4 gyerekünk van,normálisan élünk,nem látszunk lepukkant putrisoknak,mégis többször kapom azt,h "de sajnálom",mint azt,h "gratulálok".Sajnos sok emberben a kettőnél több gyerek automatikusan összekapcsolódik azzal,h biztosan csak úgy potyogtatod a gyerekeket,nem is akartad,csak becsúszott,mert védekezni bezzeg nem tudsz,és tutira segélyből élsz.Nem kell foglalkozni velük,élj úgy,h ne legyen igazuk.;)
2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Engem ugyan nem zavar...csak tudd is eltartani mindegyiket.
2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért? Zavar?
2010. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szidni kéne nekik téged, hanem tisztelniük kellene, hogy teszel valamit a magyarság fennmaradásáért.
2010. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4 gyermek...mi is ennyit szeretnénk majd.most megállunk a 3-nál.sajnos igen,nagyon sok embert zavar,sokszor tényleg azt kapom amit az első válaszoló írt,pedig nem segélyekből élünk és nem is véletlen jöttek.mi így vagyunk boldogok.

azért írtam ki a kérdést,mert hátha itt van olyan aki érti azokat akiket ez zavar/fáj nekik,hogy mi így vagyunk boldogok!Mert én sajnos nem értem őket.

egyébként első válaszolónak sok boldogságot a gyermekeidhez és persze mindenki másnak akinek van vagy lesz. :)

2010. jan. 31. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán azért mert köt a tapasztalat... Ha megkarmol 4 macska, az 5.től is azt várod... Szerintem nagyon jól tudod hogy a legtöbb nő ilyen korban még nem tervez gyereket, és tuti nem ennyit. Ellenben van egy csomó felelőtlen tini, fiatal aki teherbe esik... Hát akkor mit gondoljanak az emberek, ők nem látnak beléd és valamit gondolni kell! Plusz van olyan aki nem tartja helyesnek mert azt gondolja, hogy ilyen korban még tanulni kell, építeni a jövednő gyerekeknek a jövőt (én is ilyesmit gondolok) stb... Azt nem hiszem hogy valaki ezért irigy lenne rád...

Szerintem ezért nem kellett volna kérdést feltenned, mert magadtól is tudhatnád ezeket az indokokat.

Én azt gondolom, hogy felőlem csináljad ha jól esik, csak aztán ne segélyekért járkálj, meg ne 40 évesen bulizz, meg ne most akarj tanulni és azt számolgatni hogy mennyi pluszpont jár a gyerekért és akkor majd azt nem veszik fel akinek nyelvvizsgája van meg tanult egy csomót, meg ne sírj és maradj pl a szülők nyakán ha elhagy az apa... De mint írtad nem ilyen vagy szóval engem ugyan nem zavar...

2010. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát Én sem tudom, hogy miért zavar ez bárkit is. Engem nem zavar, sok sikert a továbbiakhoz is, és sok boldogságot! Én már 32 vagyok, de még csak egy 1 éves kislányom van. Én is meg szoktam kapni, csak pont az ellenkezőjét. Mintha nem is lennék ember, mert ennyi idősen nincs már 3. Szóval, hasonló cipőben járunk, csak pepitában. :-))
2010. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de ehhez itt hozzá tennék valamit:

"csak aztán ne segélyekért járkálj, meg ne 40 évesen bulizz, meg ne most akarj tanulni és azt számolgatni hogy mennyi pluszpont jár a gyerekért és akkor majd azt nem veszik fel akinek nyelvvizsgája van meg tanult egy csomót, meg ne sírj és maradj pl a szülők nyakán ha elhagy az apa..."


1.bár gazdagok nem vagyunk,hál isten nincs szükségem arra,hogy segélyekért járkáljak,bár az igazat megvallva,sok olyan is felveszi akinek aztán végképp nem lenne rá szüksége akkor mi miért ne ha jogosultak vagyunk rá.

2.azzal sincs semmi baj ha 40 évesen elmegyek bulizni néha,más is megy még korábban is és idősebben is,ráadásnak addigra a gyermekeim már nagyok lesznek,így nem hinném,hogy baj lesz nekik,ha kimozdulok.

3.nempont most akarok tanulni,bár még fogok később ha a gyermekeim nőttek egy kicsit,apám is 42 évesen is tanult még,szerintem gyerek mellett is lehetséges.

4.a legfontosabb,sosem maradok a szülők nyakán,mivel a szüleim már nem is élnek,épp a napokban volt 5 éve!


egyébként nem minden tini/fiatal a felelőtlensége miatt lesz terhes,bár tény,hogy a többsége igen,örülök,hogy az én gyermekeim nem véletlen gyerekek!:)

ja és nem azért írtam,hogy vitatkozzak,eszembe sem jutna :)köszi még egyszer az eddigi válaszokat!

2010. jan. 31. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze vegye fel aki jogosult rá, de az más aki abból akar megélni... Mondtam is hogy te nem tűnsz ilyennek, akkor meg semmi baj, csak kívülről nem tudni hogy így tervezted-e, azért néznek rád furcsa szemmel.
2010. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha te igy érzed magad boldognak akkor nem értem miért zavar más véleménye. Engem soha nem érdekelt senki véleménye ha én teljesen meg voltam elégedve azzal amim volt/van. Főleg azzel nem foglalkoztam aki azért szolt le mert gyerekem van. Ha te teljesen meg vagy elégedve mindennel és tényleg boldog vagy igy akkor téged se zavarjon.
2010. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!