Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért jelzett be a légzésfigye...

Miért jelzett be a légzésfigyelő? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

15 hónapos a kislányom, az előbb bejelzett a légzésfigyelője. Felsírt, de mire bementem hozzá már aludt.

Pici korában sokszor jelzett, de kb 5-6 hónapos kora óta soha.


2015. jan. 5. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem a gep hibaja?


Nekem tobb ismerosom is abbahagyta a legzesfigyelozest, mert allandoan bejelzett.

2015. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de már kb 10 hónapja nem jelzett be.

Engem eddig megnyugtatott, hogy van. Korababa a kislányom, és asztmás is. Így voltam nyugodt. Eddig.

2015. jan. 5. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak közvetett megjegyzésem van, mivel nincs tapasztalatom ilyen eszköz használatáról. Ugye figyelsz arra ,hogy

NE süppedő felületen aludjon a babád? Az életveszélyes, fulladást okozhat. Nem kioktatásból írom, csak biztos, ami biztos... Van, aki nincs képben erről. Egy emberi élet ne múljon ezen, inkább megírtam. (Ettől függetlenül valóban nem zárható ki a szerkezet túlérzékenysége.)

2015. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hazajövetelünk óta ugyanazon a kókuszmatracon alszik, nem süppedős.
2015. jan. 5. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem foroghatott úgy el az ágyban, hogy nem érzékelte őt az érzékelő? Nálunk ilyen volt párszor.
2015. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Amikor bementem keresztben feküdt a kiságyban.
2015. jan. 5. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az volt a baj hogy keresztben aludt. Nekem is beriasztott folyamatosan amikor a rácsára tapadt a lanyom,vagy keresztbe aludt ilyesmi... Amugy 14 honapos de én mar kinyomtam a légzésfigyelőt csak a baby őr van mert annyira sokat jelzett... Feleslegesen!
2015. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 hónaposnak nem kell már légzésfigyelő szerintem.

Mi kb 10 hónapos korokig használtunk, mert egész éjjel rohangálhattunk hozzájuk, mivel állandóan leficeregtek az érzékelő lapról. Nálatok is ez volt, szerintem. Egyébként a babycontroll légzésfigyelőnek nagy az érzékelő lapja, arról kissebb eséllyel mocorgnak le.

2015. jan. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokszor van asztmás rohama, nehéz légzése. Én úgy vagyok nyugodt, hogy a légzésfigyelő be van kapcsolva. Igazítok kicsit a lapokon, hátha nem lesz többet ilyen.
2015. jan. 6. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Számos modern orvosi eszköz inkább árt, mint használ. A pici gyermek érzékelése kifinomult, a mesterséges vibrációk zavarják, ezért esélyes, hogy leficánkol az eszközről.


Hadd ne soroljam, hány és hány káros orvosi eljárás és eszköz létezik... A gyerek asztmáját könnyen okozhatják orvosi eljárások és gépek.


Az ilyesmik legfeljebb akkor jelentenek valamivel több előnyt, a jelentős ártalmuk mellett, ha egyértelmű és közvetlen életveszélyről van szó.


Nem vagyok modernitás ellenes. Csak a természetes, józan paraszti észt inkább ajánlom, mint a modern orvoslás legtöbb aspektusát.


Ezen felül a modern eszközök kisebb, de nem elhanyagolható, hibája, hogy leszoktatják a szülőt a megérzései figyeléséről.

2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!