Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Irnátok tippeket hogy egy...

Irnátok tippeket hogy egy 1éves kislánnyal otthon mit tudnánk játszani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

11 hónapos kislányunkkal mi ezeket szoktuk:

Labdázni, mondókázni, tornyot építeni, plüsökkel bábozni, pohárszerűségeket egyberakni szétszedni, fogócskázni. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Mondjuk ő már tud járni, szaladni. Úgyh ha nálatok nem tud a fogócskán kívül lehet a többit.

2015. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém szeret könyveket lapozgatni is, azokkal van el jól, amiben vannak birizgálható valamik, vagy kinyitható kukucsolós ablakok. Kíváncsi és szeret leskelődni, mi van az ablak alatt:)

Diafilmet is nézünk néha, de max kettő köti csak le, harmadiknál már nem tud koncentrálni.

Labdát gurigatni is szoktunk.

"Port törölni" kap egy kis rongyot is imád szaladgálni és utánozni engem, ahogy törölgetek, ez hasznos is:)

Szoktam neki duploból építeni valamit és imádja szétszedni meg már próbálkozik ő is összetenni a kockákat vagy csak simán az állatokkal játszik valamit.

Pelusokat is szereti rendezni, ha bontok új csomagot, mindig ő pakolja ki.

Zoknis dobozát is imádja napi százszár ki-be pakolja a zoknikat, meg szétszedi az összepárosítottakat.

Van formabedobója, azzal is próbálkozik.

2015. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi formabedobózunk , montessori tornyot pakolgatja , bújúcskázunk , kis háiikójába bebújik én megvrátalálok.:)) Törölget , ruhát dobálha a mosógépbe , táncol , tapsol zenére , mindent pakol.
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!